Zamknij

Finał Top Model: "Większe emocje są na grzybobraniu". Widzowie kpią też z liczenia głosów

26.11.2020 11:48
Top Model
fot. Bartosz KRUPA/East News

Finał "Top Model 9" wygrał Mikołaj Śmieszek. Internauci komentują wczorajszy show na Instagramie. Przewijają się opinie, że gala finałowa była smętna i bez polotu. Uwagę zwrócił również sposób liczenia głosów. "Wyższa matematyka" - drwią widzowie. 

Finał 9. edycji "Top Model" okazał się szczęśliwy dla Mikołaja Śmieszka. 19-latek z Raki Zdroju wygrał kontrakt z agencją i sesję okładkową w magazynie "Glamour". Drugie miejsce zajęła Patrycja Sobolewska, a trzecie - Weronika Kaniewska. Tegoroczna gala odbyła się bez udziału publiczności i w cieniu afery Dominica D'Angelica, oskarżanego o popełnienie przestępstwa seksualnego. Przed rozpoczęciem finału stacja TVN wyemitowała komunikat, w którym poinformowała o wykluczeniu uczestnika z show i przeprosiła widzów. 

Zmagania trójki finalistów uświetniły pokazy z udziałem reszty uczestników "Top Model" i występy muzycznych gwiazd. Zaśpiewali m.in. Anna Karwan, Mery Spolsky i Ralph Kamiński. Ponadto prowadzący show Michał Piróg zaglądał na backstage, gdzie trwało liczenie głosów internautów. Przy okazji wyjaśniło się, że pieniądze z sms-ów oddanych na Dominica zastaną przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie, wspierającą osoby najbardziej potrzebujące w czasie pandemii. 

Ofeminin: Rzeczniczka ofiary o sprawie Dominica D'Angelica. "Była nieprzytomna”

Top Model 9: widzowie krytykują galę finałową 

Internauci podsumowują środowy show na instagramowym profilu "Top Model". O ile zwycięstwo Mikołaja Śmieszka wzbudziło ogóle zadowolenie, tak już nie można tego samego powiedzieć o programie. W komentarzach przewijają się głosy, że finał "Top Model 9" był sztampowy i wyprawny z emocji.

Większe emocje odczuwałam w tym roku na grzybobraniu (poważnie! Prawdziwy wysyp był w tym roku)! Również zmywanie naczyń dostarcza mi większej rozrywki niż ten pseudofinał, który jest tak naciągany, że aż nie wiem, do czego porównać. Muzyka to dno, oświetlenie porażka, wszystko nudne - bez polotu, bez pomysłu.

To był najnudniejszy finał programu, jaki widziałam kiedykolwiek.

Niestety, ale Joanna nie nadaje się na prowadzenie programu na żywo.

Super, że wygrał, mój faworyt! Ale finał nudaaaaa, straszna oprawa muzyczna i smętne to jakieś było.

Internauci zwrócili również uwagę na sposób liczenia głosów, który momentami wydawał im się niejasny. 

Nie chciałabym uczyć się na matmie tego systemu przeliczania głosów. 

Czy tylko mi się wydawało, czy Mikołaj dostał mniej pkt niż Patrycja?

Wyższa matematyka - drwili w komentarzach widzowie. 

Na szczęście znalazły się mądre głowy, które zapewniły, że nie doszło do żadnego błędu. A wam jak się podobał finał 9. edycji "Top Model"? Dobrze się bawiliście?

Top Model: Dominic D'Angelica skomentował finał programu. Jak ocenił show TVN? [FOTO]