Zamknij

Finalistka "MasterChefa" nie żyje. Ciało jej męża wyłowiono z rzeki

Maciej Friedrich
28.04.2020 11:20
Finalistka "MasterChefa" nie żyje. Ciało jej męża wyłowiono z rzeki
fot. Instgram:@breakingbread.co

Finalistka indyjskiego "MasterChefa" Garima Kothari i jej mąż nie żyją. Była uczestniczka programu została znaleziona w apartamencie, a ciało jej małżonka wyłowiono z rzeki. Sprawą zajęła się prokuratura.

" MasterChef" cieszy się w Polsce dużą popularnością. Kulinarne show oparte jest na brytyjskim formacie, który powstał w 1990 roku. Obecnie na świecie powstało już około 40 edycji narodowych, w tym program emitowany w Indiach. Jego finalistką była Garima Kothari, która zdecydowała się na kontynuowanie kulinarnej kariery w Stanach Zjednoczonych. Niestety, doskonale zapowiadająca się uczestniczka nie żyje.

 Afera po rzucaniu jedzeniem w "MasterChef Junior". TVN wydało oświadczenie: "To rekwizyty"

Finalistka "MasterChefa" i jej mąż nie żyją. Nie wyklucza się samobójstwa

W niedzielę 27 kwietnia prokuratura hrabstwa Hudson poinformowała o śmierci Garimy Kothari i jej męża Manmohana Malla. Ciało uczestniczki "MasterChefa" zostało znalezione w luksusowym apartamencie w jednym z wieżowców, ciało jej małżonka wyłowiono z rzeki Hudson. Przyczyną śmierci Garimy miały być poważne urazy górnej części ciała. Przyczyna zgonu obojga nie jest znana, prokuratura nie wyklucza jednak samobójstwa.

- Chociaż wydaje się, że te śmierci są wynikiem samobójstwa, o ostatecznym rozstrzygnięciu będziemy mogli powiedzieć dopiero wtedy, gdy potwierdzi je lekarz - informuje prokuratura.

Po finale "MasterChefa" Kothari i Mall wyprowadzili się do New Jersey, gdzie otworzyli swoją pierwszą restaurację. Niestety, niedługo później pandemia koronawirusa sparaliżowała ich biznes. Mimo problemów finansowych Garima nadal gotowała, przekazując posiłki personelowi Centrum Medycznego Jersey City.

Zagłosuj

Oglądasz "MasterChefa"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF