Zamknij

Finalistka "Top Model" urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Redakcja
09.01.2019 10:46
Finalistka "Top Model" urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
fot. Instagram:@eniespodziana

Finalistka szóstej edycji modowego show "Top Model", Ewa Niespodziana, po raz pierwszy została mamą. 19-letnia modelka pochwaliła się fanom na Instagramie. Zdradziła również płeć i imię swojego dziecka.

Ewa Niespodziana to młoda modelka, która popularność zyskała dzięki udziałowi w szóstej edycji modowego show "Top Model". Zrobiła doskonałe wrażenie na jurorach, co pozwoliło jej dojść aż do finałowego odcinka, w którym walczyła o główną nagrodę z Darią Zahliną i Patrykiem Grudowiczem. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, tuż za swoim kolegą z wybiegu. Postanowiła jednak wykorzystać medialny rozgłos. Znalazła się między innymi na okładce "Playboya" oraz wypromowała swoje konto na Instagramie, które aktualnie obserwuje ponad 170 tysięcy użytkowników. Ewa publikuje na nim między innymi swoje zdjęcia w rozmaitych stylizacjach.

ZOBACZ: Kto wygrał siódmą edycję "Top Model"?

Ewa
fot. Instagram:@eniespodziana

Finalistka "Top Model" urodziła

W październiku Niespodziana opublikowała zdjęcie z badania USG. Od tamtej pory na jej profilu mogliśmy oglądać coraz to nowe fotografie modelki z ciążowym brzuszkiem. We wtorek 8 stycznia podzieliła się z fanami radosną informacją. Jej pierwsze dziecko przyszło już na świat.

Ewa opublikowała w sieci fotografię, na której w szpitalnym fartuchu przytula swoje nowo narodzone dziecko. W zamieszczonym obok zdjęcia opisie zdradziła płeć i imię swojej pociechy.

- Jestem Wiktor i kocham spać 08.01.2019.

Fani modelki zasypali jej profil gratulacjami i życzeniami wszystkiego najlepszego dla niej i małego Wiktora. Oczywiście przyłączamy się do życzeń.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Tyszka ostro krytykuje uczestniczkę "Top Model"

Wpis Ewy
fot. Instagram:@eniespodziana

RadioZET.pl/MF