Zamknij

Firmy zrywają współpracę z Weroniką Rosati. Wszystko przez jej osobiste wyznania

Sylwia Wamej
20.03.2019 15:35
Weronika Rosati
fot. Instagram,com/ Weronika Rosati

Sprawa Weroniki Rosati wydaje się nie kończyć. Po głośnym wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” gwiazda może liczyć na duże wsparcie, m.in. ze strony Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka opublikowała niedawno post, w którym napisała, że wiele marek zrywa współpracę z Weroniką. Karolina Korwin-Piotrowska nie kryje oburzenia.

Marki zrywają współpracę z Weroniką Rosati 

Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu, w którym wyznała Magdalenie Środzie, że doznała przemocy ze strony byłego partnera Roberta Śmigielskiego. Po tej publikacji rozpętała się istna burza. Niektórzy ze środowiska show-biznesu, tak jak malarka Joanna Sarapata, twierdzą, że aktorka kłamie. Do oskarżeń Rosati nie przyznaje się również były partner – Robert Śmigielski. 35-letnia gwiazda może liczyć na wsparcie wielu koleżanek ze środowiska – aktorek i dziennikarek, w tym m.in. Karoliny Korwin Piotrowskiej.

Karolina Korwin Piotrowska oburzona zachowaniem marek

Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, który w błyskawicznym tempie rozprzestrzenił się w mediach. Sprawa dotyczy firm, które zrywają współpracę z Weroniką Rosati. Marki chcą kojarzyć się pozytywnie, a ostatnie wydarzenia z życia Rosati i jej wyznania ewidentnie burzą ten wizerunek.

„Może czas skończyć z wciskaniem nam kitu?” – pisze ostro Korwin Piotrowska na swoim Instagramie. Po tym, jak dziennikarka zadała pytanie, czy internauci chcą poznać listę firm zrywających współpracę z kobietami, które odważyły się mówić o przemocy domowej, posypały się komentarze. Głos zabrała Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maffashion, która przyznała, że taka jest „cena szczerości”. Post Korwin-Piotrowskiej skomentowała również sama zainteresowana – Weronika  Rosati.

„Sarkastycznie skomentuję to, że »milczenie jest złotem«. Jako ofiara przemocy i samotna matka po prostu nie kojarzę się »pozytywnie«” – podkreśliła.

RadioZEt.pl. SW