Zamknij

Foremniak i Deląg nie są razem

Redakcja
09.02.2018 08:13
Foremniak i Deląg nie są razem
fot. Archiwum Radia ZET

Od dłuższego czasu w mediach krążą plotki na temat rzekomego związku Małgorzaty Foremniak i Pawła Deląga. Niektórzy twierdzą, że między dwojgiem gwiazd narodziło się poważne uczucie. Małgorzata Foremniak zdementowała jednak te plotki.

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg nie są parą

Małgorzata Foremniak w rozmowie ze „Zwierciadłem” stwierdziła, że w plotkach o jej romansie z Pawłem Delągiem nie ma nawet ziarnka prawdy. Dlaczego więc niektórzy uważają, że łączy ich coś więcej niż zwykła przyjaźń? — Pewnie stąd, że gramy razem w sztuce [...]. Spektakl obfituje w skrajne emocje: gorące namiętności, ale i kłótnie, dochodzi nawet do rękoczynów. Widocznie gramy na tyle wiarygodnie, że robi się z nas parę na życie — stwierdziła aktorka.

Zobacz także

Aktorka zdradziła też nieco szczegółów dotyczących jej życia prywatnego. — Nie mam partnera, ale nie jestem sama. Po moich raz bardziej raz mniej udanych związkach, przyszedł czas, by stworzyć ten najważniejszy związek — samej ze sobą — wyznała Małgorzata Foremniak.

Małgorzatę Foremniak możemy obecnie oglądać w serialu „W rytmie serca”, do którego obsady w 2. sezonie dołączył Artur Żmijewski.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI/Zwierciadło