Zamknij

Fred Savage zdobył popularność w serialu "Cudowne lata". Jak dziś wygląda serialowy Kevin?

Sylwia Wamej
14.01.2020 16:27
Fred Savage
fot. East News

Fred Savage dał się poznać szerszej publiczności jako Kevin Arnold w serialu "Cudowne lata". Co dziś robi i jak wygląda 43-letni aktor?

Fred Savage. Jak dziś wygląda Kevin z "Cudownych lat"?

Fred Savage dla wielu wciąż pozostanie serialowym Kevinem z serialu "Cudowne lata". Serial opowiadał o typowej amerykańskiej rodzinie widzianej z perspektywy dorastającego Kevina. Produkcja była popularna nie tylko w USA, ale również i w Polsce.

Widzowie, ale też branża filmowa bardzo polubili serialowego Kevina, co przełożyło się na inne, liczne propozycje zawodowe. Gwiazdor oprócz "Cudownych lat" na swoim koncie ma też wiele innych serialowych ról, m.in. w  "Working", "Area 52", "Oswald", "Crumbs" oraz "Family Guy".

Fred Savage
fot. Splash News/ East News

Fred Savage: W jakich filmach zagrał 43-letni aktor?

Freda widzowie mogli również oglądać na dużym ekranie. 43-letni aktor zagrał w takich produkcjach jak m.in. "Żyć szybko, umierać młodo", "Austin Powers i Złoty Członek" oraz "Ostatni podryw. Fred Savage jest również producentem filmowym i reżyserem. Prywatnie Fred Savage jest żonaty z Jennifer Lynn Stone - przyjaciłóką z dzieciństwa. Para pobrała się w 2014 roku. Mają dwójkę dzieci: syna Olivera i córkę Lily. Fred Savage aktywnie prowadzi też swój Instagram. Na jego profilu nie brakuje fotografii, na których przedstawia swoje pasje m.in. nurkowanie, pracę czy wspólne chwile z przyjaciółmi.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś serial "Cudowne lata"?

Liczba głosów: