Zamknij

Fryzura Małgorzaty Ohme hitem sieci. Co prezenterka miała na głowie w "Dzień Dobry TVN"? [FOTO]

Judyta Wanicka
14.05.2020 21:47
Fryzura Małgorzaty Ohme hitem sieci. Co prezenterka miała na głowie w "Dzień Dobry TVN"? [FOTO]
fot. Instagram:@gosiaohme

Małgorzata Ohme zaskoczyła nową fryzurą w "Dzień Dobry TVN". Partnerka Filipa Chajzera pojawiła się z niecodzienną stylizacją włosów. Widzowie śmieją się, że Ohme przesadziła z tapirowaniem. 

Małgorzata Ohme stała się gwiazdą sieci po ostatnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Wszystko przez rozwichrzoną fryzurę, która nadała prezenterce komiczny wygląd. Zdjęcie Ohme z postawionymi włosami stało się hitem Instagrama i sprowokowało mnóstwo żartobliwych komentarzy. Rozbawiona była także sama prezenterka i jej śniadaniówkowy partner Filip Chajzer. Oboje nie mogli odmówić sobie stosownego podsumowania sprawy na Instagramie. 

Dzień Dobry TVN: Małgorzata Ohme w nowej fryzurze 

W czwartkowym wydaniu DDTVN fani zwrócili uwagę na dziwną fryzurę Małgorzaty Ohme. Prezenterka pojawiła się z widocznym nieładem na głowie. Włosy wyglądały tak, jakby przed chwilą wysmagała je wichura. 

Nowa fryzura Małgorzaty Ohme natychmiast została skomentowana w sieci. Piorun strzelił w rabarbar - śmiali się fani. Co ciekawe zrobiła to także sama prowadząca, wstawiając zdjęcie ze studia na Instagram.

Włosy mi dęba stanęły - zażartowała Ohme.

Z kolei Filip Chajzer stwierdził, że współprowadząca mu się zmierzwiła.

Podoba wam się nowa fryzura Małgorzaty Ohme? 

Zagłosuj

Podoba ci się fryzura Małgorzaty Ohme z DDTVN?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw