Zamknij

Gabriel i Rafał skrytykowali Dagmarę Kaźmierską. "Nie ma w niej nic szczególnego"

Sylwia Wamej
13.02.2020 15:25
Rafał i Gabriel
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn zdradzili w rozmowie z Jastrzabpost.pl, co myślą o koleżance z programu "Królowe życia" - Dagmarze Kaźmierskiej. Ich zdaniem w Dagmarze - "nie ma nic szczególnego".

"Królowe życia: Rafał i Gabriel ostro o Dagmarze Kaźmierskiej

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn powiedzieli portalowi Jastrzabpost.pl, co myślą o koleżance z programu "Królowe życia" - Dagmarze Kaźmierskiej. Choć panowie mają swoje wierne grono fanów, to jednak Dagmara Kaźmierska, zdaniem niektórych, jest największą gwiazdą. Panowie odnoszą się do tego z dość dużą rezerwą.

"Jest popularna, bo każdy ma swoich fanów" - powiedział Gabriel w rozmowie z Jastrzabpost.pl. Rafał Grabias dodał, że Dagmara jest co prawda barwna, ale nic poza tym.

"Myślę, że w Polsce brakuje osób wyrazistych. Nie ma w niej nic szczególnego, poza taką wyrazistością. Nic więcej nie widzę, co mógłbym powiedzieć, że jest wyjątkowe. Nie ma nawet przedstawionej swojej pracy zawodowej, Myślę, że jest popularna, bo jest kolorowa, krzykliwa i tyle" - wyznał Rafał.

Dagmara Kaźmierska siedziała w więzieniu za działalność przestępczą

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej wyrazistych gwiazd programu. Lubi prowokować i opowiadać barwne historie. Dość otwarcie Kaźmierska opowiada również o swoim pobycie w więzieniu za działalność przestępczą. Gdy "Królowa życia" trafiła do więzienia, jej syn Conan miał wtedy zaledwie 8 lat.

"Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja. Wszystko da się przeżyć. Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. Tego się nie da opisać - wyznała Kaźmierska w programie "W łóżku z Oscarem"".

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW