Zamknij

Gang Słodziaków robi furorę. Pierwszy odebrany w środku nocy

Redakcja
30.08.2018 10:58
Gang Słodziaków robi furorę. Pierwszy odebrany w środku nocy
fot. Instagram:@gangslodziakowofficial

Gang Słodziaków zastąpił w sklepach Biedronka popularne Świeżaki. Akcja sprzedaży maskotek i książek dla dzieci zrobiła w naszym kraju prawdziwą furorę. Nie inaczej jest w przypadku nowej serii zabawek. Po pierwszego Słodziaka klient wybrał się w środku nocy.

Gang Słodziaków to nowa seria maskotek, które zastąpią niezwykle popularne Świeżaki. Poprzednia edycja akcji zorganizowanej przez sieć sklepów Biedronka była strzałem w dziesiątkę. Doszło do tego, że Polacy sprzedawali naklejki uprawniające do odbioru maskotek na serwisach aukcyjnych. Same maskotki również osiągały w sieci zawrotne kwoty. Wszystko wskazuje na to, że również Gang Słodziaków podbił serca klientów.

Pierwsza maskotka z Gangu Słodziaków wydana po godzinie

O popularności Gangu Słodziaków świadczy fakt, że pierwsza maskotka, Sowa Zosia, znalazła się w rękach klienta już 47 minut po rozpoczęciu akcji. Klient wykorzystał fakt, że Biedronka w Stegnie jest całodobowa. O godzinie 00:47 stał się szczęśliwym posiadaczem pierwszego z członków pluszowego gangu leśnych zwierzątek.

Również nad ranem, około godziny 6:25 właściciela znalazła pierwsza książka biorąca udział w akcji. „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” odebrał klient z Władysławowa.

Zainteresowanie konsumentów akcją skomentowała dla „Super Expressu” Dorota Wrotek-Gut, dyrektor do spraw komunikacji marketingowej sieci Biedronka.

– Cieszymy się, że już od pierwszego dnia akcji nasze Słodziaki zdobyły serca klientów, którzy chcą mieć je jak najszybciej w domu i poznawać ich świat. Liczymy także na to, że dzięki książce Biedronki, opowiadającej o przygodach Gangu, połączymy przyjemne z pożytecznym, a codzienne czytanie zagości w domach naszych klientów na stałe.

Rzeczywiście, tak wielka motywacja klientów zapowiada akcji sukces porównywalny do tego, jaki odniosły Świeżaki.

Co należy zrobić, by zdobyć Słodziaka lub książkę? Wszystkie informacje oraz zasady promocji można znaleźć tutaj.   

RadioZET.pl/se.pl/MF