Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Garderoba Meghan Markle. Ile warte są kreacje księżnej?

04.07.2018 12:22

Meghan Markle, małżonka księcia Harry'ego, nieustannie zachwyca swoimi kreacjami. I choć stawia na skromne i stonowane stroje, okazuje się, że jej garderoba jest warta prawdziwą fortunę. Dziennikarze „The Sunday Times” obliczyli przybliżoną wartość jej strojów.

Garderoba Meghan Markle. Ile warte są kreacje księżnej? fot. Stephen Lock / i-Images/EAST NEWS

Trzeba przyznać, że Meghan Markle potrafi zachwycić swoimi stylizacjami. Stawiająca na delikatną elegancję małżonka księcia Harry'ego z miejsca została uznana za ikonę mody, a kobiety na całym świecie podpatrują, co księżna Sussex zakłada przy okazji różnego rodzaju publicznych uroczystości i nie tylko. Garderoba księżnej pomogła jej również zyskać opinię skromnej i otwartej na zwykłych ludzi. Jak się jednak okazuje, stroje Meghan, mimo iż z reguły stonowane, kosztują prawdziwą fortunę.

EN_01324635_2332

Wartość garderoby Meghan Markle

Niezależnie od gustu żony księcia Harry'ego, z pewnością może ona liczyć na pomoc osób dbających o wizerunek całej rodziny królewskiej. Logiczne wydaje się zatem, że jej kreacje nie należą do najtańszych. Jednak fakty potrafią przyprawić o ból głowy. Podliczenia wartości garderoby Meghan podjął się „The Sunday Times”. Jak wyliczyli dziennikarze, same stylizacje, w których mogliśmy zobaczyć księżną publicznie, warte są około miliona dolarów, czyli 4 milionów złotych. Jeśli doliczymy do tego ubrania, których nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć, uzbiera się iście astronomiczna suma.

Ulubiony dom mody Meghan Markle

Księżna Sussex ma wyjątkową słabość do domu mody Givenchy. Suknia tej marki, w której mogliśmy oglądać Meghan na ślubie z księciem Harrym, kosztowała około 400 tysięcy dolarów. Z kolei stroje innych projektantów, choć o wiele tańsze, również warte są po kilka tysięcy. Nie można również zapomnieć o butach, biżuterii i dodatkach. Według autorki biografii księcia Harry'ego, Katie Nicholl, to właśnie książę pokrył wszelkie koszty związane z modowymi zakupami żony. Wydaje się jednak, że rozgłos i pozycja, jakie zdobyła Meghan Markle, były warte takiej inwestycji. Wszak członkowie rodziny królewskiej muszą reprezentować odpowiedni poziom.

RadioZET.pl/MF

Oceń