Zamknij

George Clooney pogratulował Meghan i Harry'emu. Nie powstrzymał się od żartu

Maciej Friedrich
09.05.2019 11:17
George Clooney pogratulował Meghan i Harry'emu. Nie powstrzymał się od żartu
fot. AFP/EAST NEWS/VALERIE MACON

George Clooney, jako jeden z najbliższych przyjaciół Meghan Markle i księcia Harry'ego, złożył świeżo upieczonym rodzicom gratulacje. Aktor znany jest z tego, że ciężko mu powstrzymać się od żartów. Tak było i tym razem.

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat 6 maja 2019 roku. Książęca para nie trzymała informacji o płci potomka w tajemnicy. Dowiedzieliśmy się, że Meghan urodziła chłopca. Z kolei 8 maja świeżo upieczeni rodzice wyjawili, jakie imię wybrali dla swojej pociechy. Dość niespodziewanie zdecydowali się również na pokazanie dziecka światu na żywo, choć Meghan zapowiadała wcześniej, że umieszczą jedynie jego zdjęcie w mediach społecznościowych.

Oczywiście po narodzinach royal baby do książęcej pary z całego świata zaczęły spływać gratulacje i najlepsze życzenia. Nie zapomniał o nich również hollywoodzki gwiazdor George Clooney, który prywatnie jest bliskim przyjacielem Meghan i Harry'ego.

George Clooney złożył życzenia książęcej parze

Clooney nie ukrywał, że jest bardzo szczęśliwy z powodu narodzin pierwszego dziecka przyjaciół. Zapytany o to, czy ma jakieś rady dla rodziców, odpowiedział z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru.

– Nie daję żadnych rad. Mam 58 lat, a jak ma się 58 lat, to już się tylko wzdycha „Uggggh”. Ja potrzebuję już teraz tylko chodzika do pomocy w chodzeniu, nie mogę dawać rad.

Gwiazdor zabawnie nawiązał również do faktu, że royal baby przyszło na świat w dniu urodzin aktora. Clooney z przekąsem stwierdził, że dziecko Meghan zepchnęło jego święto na drugi plan.

– To dość irytujące, bo dzieciak tak naprawdę skradł mi mój dzień! To miał być mój dzień. Dzielę go już z Orsonem Wellesem i Zygmuntem Freudem! – skomentował w wywiadzie dla „Entertainment Weekly”.

Zagłosuj

Jesteś fanem książęcej pary?

Liczba głosów:

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami
fot. Xinhua News/East News

RadioZET.pl/plotek.pl/MF