Zamknij

Gessler promuje naturalne futra? To miała na sobie podczas sesji zdjęciowej

Redakcja
14.12.2017 11:28
Magda Gessler
fot. ons.pl

Magda Gessler dzięki swoim programom kulinarnym stała się wielką telewizyjną gwiazdą. Niedawno okazało się nawet, że będzie zarabiać więcej niż Kuba Wojewódzki. Teraz jednak restauratorka zaliczyła wpadkę: pozowała do zdjęć w butach z naturalnym futrem.

Magda Gessler z pewnością ma bardzo duże wyczucie, jeśli chodzi o kulinaria. W swoim programie uratowała już wiele podupadających restauracji. Czyżby jednak tego wyczucia zabrakło jej, jeśli chodzi o inne kwestie? Mowa o propagowaniu noszenia naturalnych futer. W magazynie "Viva" gwiazda opowiadała m.in. o swoim najnowszym programie, a artykuł został wzbogacony okładką właśnie z Magdą Gessler. Podczas sesji restauratorka pojawiła się m.in. w stylizacji przygotowanej przez Jolę Czaję. Jednym z elementów ubioru są klapki z futrem i - jak się okazuje - jest to futro naturalne.

Zagłosuj

Czy jesteś za zakazem hodowli zwierząt na futra?

Liczba głosów:

Zarówno Magda Gessler, jak i Jola Czaja zaprezentowały okładkę magazynu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Stylistka wrzuciła także to zdjęcie z futrzanymi klapkami i nawet oznaczyła, jaka firma je wyprodukowała. Na Instagramie producent chwali się, że jest to "real #fur i także prezentuje zdjęcie Magdy Gessler.

Czy restauratorka nie wiedziała, że ma na sobie buty z naturalnym futrem? Być może nie, a może nawet gdyby wiedziała, to nie miałaby nic przeciwko temu. Pod wspomnianymi zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy osób wzburzonych faktem, że tak popularna osoba propaguje hodowanie zwierząt na futra - coś, co jest dziś powszechnie nieakceptowane w wielu krajach (miejmy nadzieję, ze wkrótce także w Polsce)?

"Jakie to smutne, ze osoba, którą uwielbia masa ludzi, nosi naturalne futra. Nie jest to dobry przykład. Te zwierzęta cierpią w niesamowicie złych warunkach. Hipokryzja wypowiadać się na każdy temat, ze powinno się wszystko robić z miłością i sercem dla innych, mówiąc o kuchni czy o wspólnych posiłkach. A co z miłością do zwierząt Pani Magdo? Czuja miłość, cierpienie i ból tak jak my. Mam nadzieje, że kiedyś Panią to ruszy i da do myślenia. Wiele osób, które Panią podziwiały teraz straciły szacunek ze względu na to, że nosząc prawdziwe futra nie ma Pani szacunku do zwierząt. A człowieka z sercem miedzy innymi pokazuj pokazuje empatia wobec zwierząt" - napisała jedna z internautek.

Rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jednak skoro ktoś je mięso, to dlaczego mamy oczekiwać, że będzie przeciwny noszeniu futer? Czy koszmar zwierząt w ubojniach jest mniejszy niż tych przeznaczony na futra?

Najmodniejsze modele męskiego obuwia

RadioZET.pl/SA