Gessler promuje naturalne futra? To miała na sobie podczas sesji zdjęciowej

14.12.2017 11:28

Magda Gessler dzięki swoim programom kulinarnym stała się wielką telewizyjną gwiazdą. Niedawno okazało się nawet, że będzie zarabiać więcej niż Kuba Wojewódzki. Teraz jednak restauratorka zaliczyła wpadkę: pozowała do zdjęć w butach z naturalnym futrem.

Magda Gessler fot. ons.pl

Magda Gessler z pewnością ma bardzo duże wyczucie, jeśli chodzi o kulinaria. W swoim programie uratowała już wiele podupadających restauracji. Czyżby jednak tego wyczucia zabrakło jej, jeśli chodzi o inne kwestie? Mowa o propagowaniu noszenia naturalnych futer. W magazynie "Viva" gwiazda opowiadała m.in. o swoim najnowszym programie, a artykuł został wzbogacony okładką właśnie z Magdą Gessler. Podczas sesji restauratorka pojawiła się m.in. w stylizacji przygotowanej przez Jolę Czaję. Jednym z elementów ubioru są klapki z futrem i - jak się okazuje - jest to futro naturalne.

Zagłosuj

Czy jesteś za zakazem hodowli zwierząt na futra?

Zarówno Magda Gessler, jak i Jola Czaja zaprezentowały okładkę magazynu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Stylistka wrzuciła także to zdjęcie z futrzanymi klapkami i nawet oznaczyła, jaka firma je wyprodukowała. Na Instagramie producent chwali się, że jest to "real #fur i także prezentuje zdjęcie Magdy Gessler.

Czy restauratorka nie wiedziała, że ma na sobie buty z naturalnym futrem? Być może nie, a może nawet gdyby wiedziała, to nie miałaby nic przeciwko temu. Pod wspomnianymi zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy osób wzburzonych faktem, że tak popularna osoba propaguje hodowanie zwierząt na futra - coś, co jest dziś powszechnie nieakceptowane w wielu krajach (miejmy nadzieję, ze wkrótce także w Polsce)?

"Jakie to smutne, ze osoba, którą uwielbia masa ludzi, nosi naturalne futra. Nie jest to dobry przykład. Te zwierzęta cierpią w niesamowicie złych warunkach. Hipokryzja wypowiadać się na każdy temat, ze powinno się wszystko robić z miłością i sercem dla innych, mówiąc o kuchni czy o wspólnych posiłkach. A co z miłością do zwierząt Pani Magdo? Czuja miłość, cierpienie i ból tak jak my. Mam nadzieje, że kiedyś Panią to ruszy i da do myślenia. Wiele osób, które Panią podziwiały teraz straciły szacunek ze względu na to, że nosząc prawdziwe futra nie ma Pani szacunku do zwierząt. A człowieka z sercem miedzy innymi pokazuj pokazuje empatia wobec zwierząt" - napisała jedna z internautek.

Rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jednak skoro ktoś je mięso, to dlaczego mamy oczekiwać, że będzie przeciwny noszeniu futer? Czy koszmar zwierząt w ubojniach jest mniejszy niż tych przeznaczony na futra?

Najmodniejsze modele męskiego obuwia

RadioZET.pl/SA

Oceń