Zamknij

Gessler w bieliźnie! Jej koleżanka opublikowała zdjęcia w sieci

Redakcja
03.07.2018 10:44
Magda i Lara Gessler
fot. Instagram/Lara Gessler

Magda Gessler to jedna z popularniejszych gwiazd show-biznesu. Jej córka, Lara, choć nie odcina się od popularności mamy, to jednak ciężko pracuje nad własną marką. Jak na jej popularność wpłyną zdjęcia w bieliźnie, które właśnie pojawiły się w sieci za sprawą jednej z koleżanek?

Choć Lara Gessler jest coraz popularniejsza i już niebawem zobaczymy ją w programie „Ameryka Express”, który wielu znanym już osobom przyniósł jeszcze większą sławę, to jednak nadal do siebie dużo dystansu. Świadczy o tym choćby sposób organizacji jej wesela – bez nadęcia i bardzo na luzie, w stylu boho, czy też zdjęcia, które publikuje w sieci.

Teraz jednak jej przyjaciółka, aktorka Aleksandra Domańska, postanowiła ukazać ją w nieco innym świetle. Na Instagramie gwiazdy pojawiły się zaskakujące nieco zdjęcia Lary. Na ujęciach pojawia się ona w krótkiej jasnej spódnicy i... biustonoszu. Z hashtagu przy fotce dowiadujemy się, że wpadła zaprać bluzkę – i rzeczywiście widać, że to robi. Do publikacji swojego zdjęcia w bieliźnie podeszła z humorem i dodała pod postem, że #tobyłśmiesznydzień.

Przypomnijmy, że „Ameryka Express” z udziałem Lary Gessler w TVN pojawi się już jesienią. Dla Lary będzie to z pewnością duża szansa na zaistnienie w mediach jeszcze bardziej niż dotychczas. 

Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/SA