Zamknij

Gigi Hadid niedługo urodzi. Pokazała duży brzuszek w ciążowej sesji zdjęciowej

27.08.2020 16:52
Gigi Hadid
fot. AP/Associated Press/East News

Gigi Hadid jest w ciąży. Modelka i jej ukochany Zayn Malik już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz ciężarna gwiazda opublikowała zdjęcia z wyjątkowej sesji z widocznym brzuszkiem.

Gigi Hadid i Zayn Malik już w najbliższych dniach zostaną rodzicami. Ciężarna modelka dość późno zdradziła fanom, że jest w ciąży. Przez pierwsze miesiące wolała ukrywać tę informację w tajemnicy przed mediami. Ostatecznie jednak nie mogła dłużej chować ciążowych krągłości. Mimo to w sieci wciąż pojawiało się niewiele zdjęć Gigi z widocznym brzuszkiem.

Okazuje się, że tuż przed porodem ciężarna gwiazda postanowiła pochwalić się efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej. Na Instagramie pojawiło się kilka fotografii ze sporym, widocznym brzuchem ciążowym. Jak młoda mama wygląda na krótko przed rozwiązaniem?

Zobacz także: Ojciec Gigi Hadid spotyka się z polską modelką. Jest starszy od niej o 44 lata

Gigi Hadid pokazała zdjęcia z ciążowej sesji [FOTO]

Sesje ciążowe w ostatnim czasie zyskują na popularności. Także polskie gwiazdy, takie jak Małgorzata Rozenek czy Barbara Kurdej-Szatan zdecydowały się uwiecznić wyjątkowe chwile w ciąży. Gigi Hadid postawiła na romantyczne, czarno-białe fotografie. Ubrana jedynie w delikatne, zwiewne materiały wygląda niezwykle kobieco i kwitnąco. Internauci w komentarzach komplementują urodę przyszłej mamy i cieszą się, że w końcu zdecydowała się pokazać zdjęcia z widocznym brzuszkiem.

Jak wam się podoba?