Zamknij

Gigi Hadid spodziewa się dziecka: "Jest w 20. tygodniu ciąży"

Sylwia Wamej
29.04.2020 09:54
Gigi Hadid
fot. Instagram.com/ Gigi Hadid

Gigi Hadid spodziewa się pierwszego dziecka. Według portalu TMZ piękna modelka jest już w 20. tygodniu ciąży. Ojcem dziecka jest jej partner - Zayn Malik.

Gigi Hadid jest w ciąży. 25-letnia modelka po raz pierwszy zostanie mamą

Gigi Hadid po raz pierwszy zostanie mamą. 25-letnia modelka spodziewa się dziecka razem ze swoim ukochanym - Zaynem Malikiem. Według serwisu TMZ Gigi jest już w 20. tygodniu ciąży. 

"Według naszych źródeł, modelka jest już w 20. tygodniu ciążyNa razie nie wiadomo, czy przyszli rodzice poznali już płeć swojego dziecka, ale są bardzo szczęśliwi. Ich rodziny też bardzo się cieszą z tych wieści" - czytamy na stronie. Gigi i jej ukochany - Zayn Malik spędzają razem kwarantannę. Zakochani przebywają na farmie mamy Gigi w Pensylwanii.

Gigi Hadid i Zayn Malik: Burzliwy związek

Związek Gigi i gwiazdora One Direction od początku był burzliwy. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku.  Hadid i Malik pracowali razem. Piękna modelka wystąpiła w jednym z teledysków chłopaka. Współpracowali też przy jednej z kampanii reklamowych i wspólnie wystąpili na okładce "Vogue'a".

 Trzy lata później para rozstała się. Pod koniec ubiegłego roku drogi Gigi i Zayna ponownie się zeszły. Póki co sami zainteresowani nie potwierdzili na swoich kanałach społecznościowych radosnej nowiny.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW