Zamknij

Gigi Hadid ujawniła imię swojej cóki. Zrobiła to w nietypowy sposób

22.01.2021 11:57
Gigi Hadid
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik we wrześniu 2020 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para dba o prywatność córki i do tej pory nie pokazywali twarzy swojej pociechy. Dopiero kilka miesięcy po porodzie modelka postanowiła zdradzić imię dziewczynki.

Gigi Hadid we wrześniu ubiegłego roku została mamą. Modelka przez kilka pierwszych miesięcy ukrywała ciążę, a o samym pojawieniu się córki na świecie również poinformowała z opóźnieniem. Gwiazda dba prywatność swojej rodziny i kilkumiesięcznego dziecka. Do tej pory nie zdecydowała się pokazać twarzy dziewczynki. Bardziej wylewny jest świeżo upieczony tata, jednak on również dba o nieujawnianie wizerunku swojej pociechy.

- Nasza córeczka jest tutaj, zdrowa i piękna. To niewykonalne zadanie spróbować wyrazić słowami, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka, wykracza poza moje rozumowanie. Jestem wdzięczny, że ją znam, dumny, że nazywam ją moją i wdzięczny za życie, które spędzimy razem - podzielił się radosną nowiną kilka miesięcy temu Zayn Malik.

Zobacz także: Monika Mrozowska pokazała szokujące wpisy. Hejterzy zaatakowali jej nowo narodzonego synka

Gigi Hadid zdradziła, jak nazwała córkę

Gigi Hadid i Zayn Malik długo nie ujawniali imienia córki. W końcu zrobiła to modelka, jednak w tak subtelny sposób, że część fanów z początku tego nie zobaczyła. Gwiazda nie zamieściła tej informacji w żadnym wpisie ani pod zdjęciem. Zamiast tego edytowała opis swojego profilu na Instagramie.

- Mama Khai - dodała w opisie na Instagramie Gigi Hadid.

Dziewczynka otrzymała imię Khai. Jak donosi TMZ, osoba z bliskiego otoczenia rodziny ujawniła, że imię to jest hołdem dla zmarłej babci Gigi Hadid, która miała na imię Khairiah.

Podoba wam się?

Gigi Hadid imie corki
fot. Instagram/@gigihadid