Zamknij

Gigi Hadid urodziła. Zayn Malik zdradził imię dziecka i pokazał zdjęcie [FOTO]

24.09.2020 09:40
Gigi Hadid urodziła
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Gigi Hadid urodziła. Amerykańska modelka i znany z boysbandu One Direction Zayn Malik zostali rodzicami. Swoją radością postanowili podzielić się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gigi zdradziła płeć ukochanego dziecka.

Gigi Hadid i Zayn Malik powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Amerykańska modelka i piosenkarz doskonale znany ze światowej sławy boysbandu One Direction zaczęli spotykać się w 2015 roku. Z miejsca ich związek stał się jedną z najbardziej popularnych relacji w światowym show-biznesie, a fani i media śledzili ich niemal na każdym kroku. Na początku 2020 roku pojawiła się informacja, że Gigi i Zayn spodziewają się dziecka. Hadid nie podążyła tropem innych gwiazd, swoją ciążę trzymała w tajemnicy, pierwsze zdjęcia z ciążowym brzuszkiem mogliśmy zobaczyć dopiero w sierpniu.

Wielbiciele modelki i muzyka niecierpliwie czekali na moment, kiedy na świat przyjdzie ich ukochane dziecko. Rodzice i ich fani mogą już świętować. W środę 23 września czasu amerykańskiego pojawiła się informacja, że Gigi Hadid urodziła. Para celebrytów miała zostać rodzicami już w weekend, czekała jednak z przekazaniem światu radosnej wiadomości. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem pociechy w mediach społecznościowych i zdradziła płeć dziecka.

 Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Rafał Szatan pokazał syna [FOTO]

Gigi Hadid urodziła. Zayn Malik został ojcem

Na profilu Gig Hadid na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które zelektryzowało fanów. Modelka pochwaliła się narodzinami dziecka, którego ojcem jest Zayn Malik. Zdradziła także, czy na świat przyszedł chłopiec, czy dziewczynka.

- Nasza dziewczynka dołączyła do nas w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Zakochani - czytamy w opisie uroczego zdjęcia maleńkiej rączki córeczki Gigi.

Także Zayn Malik także podzielił się radosną wiadomością z fanami. Jego post był nieco dłuższy od wpisu ukochanej.

- Nasza córeczka jest tutaj, zdrowa i piękna. To niewykonalne zadanie spróbować wyrazić słowami, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka, wykracza poza moje rozumowanie. Jestem wdzięczny, że ją znam, dumny, że nazywam ją moją i wdzięczny za życie, które spędzimy razem - czytamy.

Rodzicom oczywiście serdecznie gratulujemy, a maleństwu życzymy wszystkiego najlepszego.