Zamknij

"Globe": Książę Harry trafił na oddział psychiatryczny. Przeszedł załamanie nerwowe?

Patrycja Chudolińska
22.05.2020 13:46
Książę Harry
fot. SplashNews.com/East News

Książę Harry miał zostać przyjęty na oddział szpitala psychiatrycznego. Jak donosi magazyn "Globe", wnuk królowej Elżbiety cierpi na PTSD - zespół stresu pourazowego.

Książę Harry ma problemy psychiczne? Wnuk królowej Elżbiety II i jego żona, Meghan Markle, unikają w ostatnim czasie medialnego rozgłosu. Para opuściła rodzinę królewską, porzucając dawne funkcje i obowiązki, i przeprowadziła się do willi w Beverly Hills. Po tym wydarzeniu na małżonków spadła fala krytyki. Brytyjczycy byli rozczarowani i zarzucali Meghan Markle, że wykorzystała i zmanipulowała księcia. Po kilku tygodniach tego typu komentarze jednak ucichły.

Obserwatorom rodziny królewskiej mogło się wydawać, że życie Sussexów jest teraz bardziej spokojne. Jak donosi magazyn "Globe", Harry i Meghan mierzą się jednak z kolejnymi problemami. Dziennik donosi, że książę trafił na oddział szpitala psychiatrycznego.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry wyproszeni z eleganckiej restauracji. Powód zaskakuje

Książę Harry w szpitalu psychiatrycznym? "Globe": Przechodzi załamanie nerwowe

Książę Harry przeszedł pierwsze załamanie nerwowe po śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Strata matki była dla księcia ogromną traumą, a zły stan pogłębił się podczas pobytu w wojsku. Amerykański tabloid sugeruje, że tym razem pogorszenie samopoczucia wywołała przeprowadzka i kontrola ze strony Meghan Markle.

- Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa - podaje "Globe".

Rzecznik księcia Harry'ego i Meghan Markle nie odniósł się do medialnych doniesień.

RadioZET.pl/PCh