Zamknij

Gogglebox: Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę. Odmłodniała o wiele lat

16.09.2020 12:00
Agnieszka Kotońska
fot. Instagram/@agnieszkakotonska/screen

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd tego programu. Występuje razem z rodziną - synem Dajanem i mężem Arturem, jednak to ona ma największe grono fanów, którzy w sieci śledzą jej poczynania. Widać, że Kotońska bardzo lubi zmiany, bo co pewien czas dzieli się rezultatami swoich metamorfoz. Zdjęcie, które pokazała ostatnio, ukazuje naprawdę spektakularną zmianę. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, że to ona.

"Gogglebox. Przed telewizorem" cieszy się niesłabnącą popularnością. Program emitowany jest od 2014 roku i wielu osobom, wcielającym się w role komentatorów, przyniósł dużą rozpoznawalność. Jedną z bohaterek, która na Instagramie zebrała już blisko 300 tysięcy fanów, jest Agnieszka Kotońska. Wraz z rodziną występuje w programie od trzeciego sezonu, co pozwala zobaczyć, jaka przemianę przeszła dzięki udziałowi w show.

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę. Gwiazda "Gogglebox" odmłodniała o wiele lat

43-letnia Kotońska przez ostatnie kilka lat bardzo się zmieniła. Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcia z początków udziału w "Gogglebox". Komentatorka m.in. zrzuciła sporo kilogramów, zmieniła fryzurę i kolor włosów, a także styl ubioru. Jak sama przyznaje, przeszła też przemianę wewnętrzną, która dała jej siłę i determinację do osiągnięcia swoich wizerunkowych celów. W całą przemianę włożyła mnóstwo czasu i energii, a efekt jest naprawdę powalający.

"Od ponad dwóch lat żyje inaczej, oddycham inaczej i czuje się inaczej. Postawiłam sobie wytyczyć nowe plany. Systematyczność, silna wola, głowa przestawiona na zdrowy styl życia, determinacja w dążeniu do wymarzonego celu" - pisała Agnieszka Kotońska.

"Samo nic się nie zrobi trzeba dążyć do celu małymi krokami" - przekonywała ostatnio.

Jednak to ostatnie tygodnie ukazują prawdziwą przemianę. Kotońska, która jest bardzo aktywna w sieci, pokazała swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, a niedawno z całkiem nową fryzurą. Naprawdę wygląda kilka lat młodziej.

Na pierwszy rzut oka nie widać, że to Agnieszka Kotońska. Kok z warkoczyków, młodzieżowa stylizacja, kolorowy tatuaż, który odejmuje lat. "Najważniejsze to akceptować siebie w 100%. Jejku jak jak uwielbiam zmiany ,małymi krokami do celu" - pisze gwiazda "Gogglebox".

Pod jej zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych zmianą fanów. Nie wszystkim jednak takie metamorfozy się podobają.

"Czegoś nie rozumiem... Albo akceptuje siebie, albo mam sztuczne włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, tonę tapety i filtruje każde zdjęcie. Co Pani akceptuje? Swoją styczność i udawanie?" - pyta jedna z internautek. Podobne pytania Kotońska jednak pozostawia bez odpowiedzi.

RadioZET.pl/AS