Zamknij

Gogglebox: Ewa Mrozowska pokazała, jak wygląda jej ciało 10 miesięcy po porodzie [FOTO]

21.10.2020 19:05
Ewa Mrozowska
fot. Instagram.com/ Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox: Przed telewizorem" pokazała, jak wygląda jej figura w 10 miesięcy po porodzie. Fani są zachwyceni jej zgrabną sylwetką.

Ewa Mrozowska znana z programu "Gogglebox" zaprezentowała na Instagramie, jak wygląda jej ciało 10 miesięcy po porodzie. Gwiazda zdradziła, co robi, aby mieć szczupłą sylwetkę.

"Ciało się zmienia i tego trudno uniknąć, ale można sobie pomoc! Być aktywnym przed ciążą, w ciąży trzymać się BMI ciąży, No i po jakimś czasie wdrążyć na nowo ruch w życie ! Ale wszystko bez ciśnienia i na spokojnie. Oczywiście u zdrowych dziewczyn! Wiele z was miało zaburzenia odżywiania i się boi, że będą grube czy obwisłe. Dziewczyny to wszystko zależy od Was ! Sama widzę że wszystko wraca do normy, trochę jeszcze pracy nad brzuchem i będzie jak ta lala!" - napisała Ewa i dodała, jak wyglądają jej ćwiczenia.

Zobacz też: Mariusz Kozak z „Gogglebox” dla RadioZET.pl: "Mam nadzieję, że młodzi odsuną Dudę od władzy" 

Gogglebox: Ewa Mrozowska pokazała, jak wygląda jej ciało 10 miesięcy po porodzie [FOTO]

"Ćwiczę szczerze tylko dwa razy w tygodniu, bo brak czasu, codzienne spacerki i catering dietetyczny robią swoje. Polecam z tych tańszych zabiegów dermapen na brzuszek i endermologie na ciało. Może pomyślicie „ta to ma szczęście”albo „bez rewelacji” ważne, że ja się dobrze czuje i pisze o swoich odczuciach, nic więcej !♥️najważniejsza wytrwałość i konsekwencja I jak mawia mój Piotrek „bardziej zawziętej baby nie znam" - zdradziła Ewa Mrozowska pod najnowszym zdjęciem na Instagramie, prezentując perfekcyjną sylwetkę.

Pod fotografią posypały się oczywiście komplementy od  fanek Ewy. "Figurka super", "jaka figurka, marzenie, "forma super", "brawo ty"  - zachwycają się internautki.

RadioZet.pl