Zamknij

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała twarz syna. Tak wygląda mały Leon [FOTO]

Judyta Wanicka
06.02.2020 17:36
Ewa Mrozowska
fot. Instagram:@ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała twarz synka Leona. Maluch wzbudził zachwyt wśród fanek gwiazdy TTV.

Ewa Mrozowska to znana makijażystka, która komentuje programy w show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Na kanapie zasiada z Sylwią Bombą, swoją najlepszą koleżanką, która w grudniu zeszłego roku urodziła córkę. Ewie również udało się zostać mamą. Przed świętami Bożego Narodzenia powiła syna, który otrzymał imię Leon.

Gogglebox: Ewa Mrozowska pokazała twarz syna

Gwiazda TTV do tej pory oszczędnie chwaliła się maluchem na Instagramie. Na zdjęciach nie chciała pokazywać jego twarzy. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek.

Mój najukochańszy. Nie mam w planach pokazywać za dużo Leonka, niech ma chłopak trochę prywatności! Ale czasem muszę się nim pochwalić, dla mnie jest najcudowniejszy na świecie - napisała Ewa Mrozowska.

Nikt nie ma w planach, a potem jednak się wrzuca, bo jak tu się nie chwalić takim cudem - komentują fanki.

To prawda, ciężko się oprzeć. Ale małe dzieci nie mówią jeszcze, a co jak się okaże, że on nie chce być pokazywany? Nie chcę przeginać, bo to jego życie, ja tylko mu matkuję - odpowiedziała Ewa Mrozowska.

Zagłosuj

Celebryci powinni chronić wizerunek swoich dzieci w mediach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw