Zamknij

Gogglebox: Mariusz Kozak zakochany. Kim jest jego partner?

10.11.2021 13:43
Sebastian Szarata
fot. Instagram.com/ Sebastian Szarata

Mariusz Kozak z "Googlebox" jest zakochany. Choć w programie wciąż występuje z byłym partnerem, Jackiem Szawiołą, prywatnie jest w szczęśliwym związku z Sebastianem Szaratą. Kim jest jego ukochany?

Mariusz Kozak dał się poznać widzom, występując w programie "Googlebox", w którym do tej pory komentuje telewizyjne występy razem ze swoim byłym już partnerem - Jackiem Szawiołą. Choć nie są już razem, prywatnie przyjaźnią się ze sobą.

Zobacz też:  Mariusz Kozak z „Gogglebox” dla RadioZET.pl: "Mam nadzieję, że młodzi odsuną Dudę od władzy"

Gogglebox: Mariusz Kozak zakochany. Kim jest jego partner?

"Prywatnie łączy nas jedynie przyjaźń. Występujemy w telewizji jako para znajomych" - pisał jakiś czas temu Mariusz Kozak. Jak się okazuje, serce Mariusza Kozaka jest obecnie zajęte. Gwiazdor "Googleboxa" spotyka się z Sebastianem Szaratą, który jest projektantem mody. To właśnie on zaprojektował słynną czerwoną sukienkę "Błyskawica - strajk kobiet", którą w styczniu 2021 roku można było wylicytować w ramach aukcji WOŚP.

Sebastian Szarata stworzył również własną markę modową PO_CO. Suknie jego projektu nosi wiele polskich gwiazd. Warto dodać, że fanką twórczości Sebastiana jest Majka Jeżowska. Na tegorocznym Sopot Festivalu gwiazda wystąpiła w sukience jego projektu.

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata chętnie pokazują się razem, nie szczędząc sobie czułości. Na ich profilach społecznościowych nie brakuje czułych i romantycznych zdjęć. Niedawno wystąpili wspólnie w fikcyjnym ślubie dwóch gejów, który został zaaranżowany na potrzeby klipu Andrzeja Piasecznego - "Miłość".