Zamknij

Gogglebox: ciężarna Ewa Mrozowska trafiła do szpitala. „Bagatelizowałam objawy”

Judyta Wanicka
14.11.2019 13:48
Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. Instagram:@ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska, bohaterka „Gogglebox. Przed telewizorem”, znalazła się w szpitalu. Gwiazda TTV jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Na Instagramie poinformowała, że lekarze zabronili jej wstawać z łóżka do końca 37. tygodnia. Czy jej ciąża jest zagrożona?

Ewa Mrozowska to znana makijażystka, która komentuje programy w show TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Na kanapie zasiada z Sylwią Bombą, swoją najlepszą koleżanką, która w grudniu zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Wkrótce okazało się, że i Ewa Mrozowska spodziewa się dziecka. Obecnie gwiazda TTV jest w 37. tygodniu ciąży. Jej synek Leon powinien pojawić się na świecie w okolicach 12 grudnia. Tymczasem Ewa Mrozowska trafiła do szpitala trochę wcześniej, niż przypuszczała.

Gogglebox: Ewa Mrozowska w szpitalu. Jej ciąża jest zagrożona?

Ewa Mrozowska zaniepokoiła fanki nowym postem na Instagramie, w którym informuje, że trafiła do szpitala. Okazuje się, że malec daje jej ostatnio nieźle popalić i najwyraźniej chce przyjść na świat miesiąc przed planowanym terminem. Ewa Mrozowska jednak uspokaja: z ciążą jest wszystko w porządku.

Nigdy tyle nie leżałam!!!! Jak ujarzmić niepokorna dusze? Zamknąć w szpitalu. Kochane! Dziękuje bardzo za liczne wiadomości i słowa wsparcia, jestem w szoku!!!! Leonek jest zdrowy, troszkę się pcha za szybko, a ja jak zwykle bagatelizowałam wszystkie objawy, bo przecież dam radę – napisała Ewa Mrozowska.

Lekarze zabronili gwieździe ruszać się z łóżka do 37. tygodnia ciąży. Niewykluczone, że poród nastąpi lada moment.

Mam leżeć do 37tc i zapewne będę rodzić, chociaż któż to wie, zostało tak niewiele, muszę wytrzymać, chociaż ja też byłam wcześniakiem. Także biorę chwilowy urlop od makijażu i mam nadzieje że zaraz wracam. Przy takiej pomocy najbliższych przecież damy radą. Dziękuje za siłę dziewczyny! – wyznała gwiazda „Gogglebox”.

Przyszła mama otrzymuje wiele wyrazów wsparcia od swoich fanek. To będzie pierwsze dziecko Ewy Mrozowskiej i jej męża Piotra. Para wzięła ślub sześć lat temu.

RadioZET.pl/jw