Zamknij

Gogglebox. Przed telewizorem: Marta Karpińska i Patrycja Szreder dołączyły do programu. Kim są nowe bohaterki?

Judyta Wanicka
06.09.2019 17:19
Marta Karpińska i Patrycja Szreder
fot. Instagram:@marta_karpinska_wodzianka

Marta Karpińska i Patrycja Szreder to nowe uczestniczki 11. sezonu "Gogglebox. Przed telewizorem". Pierwsza z nich zasłynęła jako Wodzianka Kuby Wojewódzkiego. Teraz razem z przyjaciółką zasiadła na kanapie, by w zabawny sposób komentować oglądane programy. Kim są nowe bohaterki "Goggleboxa": Marta Karpińska i Patrycja Szreder? Sprawdźcie, co o nich wiemy. 

Gogglebox. Przed telewizorem: nowe komentatorki w programie TTV

"Gogglebox. Przed telewizorem" to popularny program stacji TTV, w którym bohaterowie oglądają telewizję i w zabawny sposób komentują to, co widzą na ekranie. Show zdążyło już zyskać rzesze wiernych fanów, a jego uczestnicy stać się wpływowymi gwiazdami social mediów.

Od września na antenie TTV można oglądać nowe odcinki 11. sezonu "Gogglebox. Przed telewizorem". Oprócz dobrze znanej ekipy, na kanapie zasiadły dwie nowe komentatorki - Marta Karpińska i Patrycja Szreder. Dziewczyny wyróżniają się nieziemską urodą, do tego są dowcipne i błyskotliwe oraz świetnie radzą sobie przed kamerami. Czas pokaże, czy uda im się stworzyć duet na miarę Sylwii Bomby i Ewy Mrozowskiej. Na pewno będą mogły liczyć na spore zainteresowanie wśród męskiej części widzów. 

Gogglebox. Przed telewizorem: kim są Marta Karpińska i Patrycja Szreder?

Marta Karpińska ma 28 lat i pochodzi z Włocławka. Błękitnooka blondynka może poszczycić się doskonałą figurą - mierzy 175 cm, a jej wymiary to 90-65-90. Nic więc dziwnego, że swoją karierę związała z modelingiem i branżą beauty. Popularność w showbiznesie zdobyła w 2015 roku, gdy została Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. Dzisiaj można ją podziwiać głównie na Instagramie, gdzie promuje ubrania, kosmetyki i fit produkty.

30-letnia Patrycja Szreder również jest fotomodelką i influencerką. Z jej profilu można się dowiedzieć, że w zeszłym roku wyszła za mąż. Co ciekawe w przygotowaniach do ślubu pomagała jej Marta Karpińska, a znana z "Gogglebox" Ewa Mrozowska wykonała makijaż. 

Zagłosuj

Oglądasz "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW