Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Gogglebox. Przed telewizorem": Mateusz rozstał się z nową dziewczyną?

27.08.2019 16:10

Mateusz Borkowski, gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" jeszcze niedawno chwalił się nową miłością. Teraz próżno szukać zdjęć jego dziewczyny na instagramowym profilu. Czy to oznacza, że się rozstali?

Mateusz Borkowski fot. Instagram.com/ big borkowski boy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz rozstał się z dziewczyną?

Mateusz Borkowski to jedna z najbardziej lubianych gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem". Jeszcze w lipcu tego roku Big Boy chwalił się w mediach społecznościowych nową miłością. Jego ukochaną została 26-letnia Sandra. Wybranka Mateusza nie wzbudziła szczególnej sympatii wśród jego fanów. Głównie za sprawą poprzedniego związku Sandry z youtuberem Dawidą "Fazą" Fazowskim, który nie zakończył się w przyjemnej atmosferze.

Mateusz jednak nie przejmował się opiniami internautów. Pisał wtedy: "Piszecie, co chcecie. A u nas i tak będzie Good Life. KOCHAM WAS". Z profilu Mateusza Borkowskiego zniknęły jednak zdjęcia jego dziewczyny. Czy to oznacza, że ich związek przetrwał jedynie kilka tygodni? Sam zainteresowany na razie niczego nie skomentował, a na jego profilu wciąż pojawiają się zdjęcia związane z nowymi projektami.

Mateusz Borkowski schudł 140 kilogramów

Mateusz Borkowski to uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" o którym było ostatnio głośno w kontekście wagi. Gwiazdor schudł aż 140 kilogramów. Od wielu lat walczył z otyłością. Oprócz odpowiedniej diety i ćwiczeń, przeszedł również operację zmniejszenia żołądka. Wiele emocji wzbudziło jego nagie zdjęcie, które opublikował niedawno na Instagramie.

"Love Haters. Skóra, w której żyję, z którą żyję i którą kocham. Pisz, co chcesz, bo możesz, a u mnie i tak będzie: goodlife forever."  - napisał Mateusz Borkowski.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń