Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Goła Słowianka Donatana na koniu. Odważne zdjęcie Pauli Tumali

29.11.2017 11:49

Paula Tumala to modelka, która znana jest przede wszystkim jako "Słowianka Donatana". Już nie jeden raz zwracała na siebie uwagę odważnymi fotkami, które zamieszczała w sieci. Teraz podzieliła się zdjęciem, które naprawdę może szokować.

Paula Tumala Słowianka Donatananago fot. Instagram

Na swoim Instagramie Paula Tamala zamieściła kilka zdjęć, które zrobione zostały podczas jednej z jej ostatnich sesji. Każda z tych fotek przedstawia ją na koniu, jednak o ile na jednej z nich modelka ma na sobie ubranie (zdjęcie z backstage'u), o tyle na dwóch kolejnych jest całkiem naga.

Swoje gołe zdjęcie na koniu zapowiedziała krótkim komentarzem: "Mocny poniedziałek zacznę od tego zdjęcia! A co?".

Pod fotką pojawiły się dziesiątki komentarzy od fanów. Nie wszystkim zdjęcia przypadły do gustu. Niektórzy sugerowali, że fotka przekracza granice dobrego smaku, choć znalazły się osoby temu przeciwne: "Bardzo bardzo sexy. I nie daj sobie wmówić że to jakieś przekroczenie granic dobrego smaku, jak już w jednym miejscu wyczytałem. Zdjęcie jest kozak".

Co ciekawe, zdjęcie Pauli w celowo dwuznaczny sposób skomentował także Donatan. "Boszenka na moim koniu!....znaczy.... moja Boszenka na koniu!" - napisał.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi