Zamknij

Goła Słowianka Donatana na koniu. Odważne zdjęcie Pauli Tumali

Redakcja
29.11.2017 11:49
Paula Tumala Słowianka Donatananago
fot. Instagram

Paula Tumala to modelka, która znana jest przede wszystkim jako "Słowianka Donatana". Już nie jeden raz zwracała na siebie uwagę odważnymi fotkami, które zamieszczała w sieci. Teraz podzieliła się zdjęciem, które naprawdę może szokować.

Na swoim Instagramie Paula Tamala zamieściła kilka zdjęć, które zrobione zostały podczas jednej z jej ostatnich sesji. Każda z tych fotek przedstawia ją na koniu, jednak o ile na jednej z nich modelka ma na sobie ubranie (zdjęcie z backstage'u), o tyle na dwóch kolejnych jest całkiem naga.

Swoje gołe zdjęcie na koniu zapowiedziała krótkim komentarzem: "Mocny poniedziałek zacznę od tego zdjęcia! A co?".

Pod fotką pojawiły się dziesiątki komentarzy od fanów. Nie wszystkim zdjęcia przypadły do gustu. Niektórzy sugerowali, że fotka przekracza granice dobrego smaku, choć znalazły się osoby temu przeciwne: "Bardzo bardzo sexy. I nie daj sobie wmówić że to jakieś przekroczenie granic dobrego smaku, jak już w jednym miejscu wyczytałem. Zdjęcie jest kozak".

Co ciekawe, zdjęcie Pauli w celowo dwuznaczny sposób skomentował także Donatan. "Boszenka na moim koniu!....znaczy.... moja Boszenka na koniu!" - napisał.

RadioZET.pl/SA