Zamknij

Edyta Górniak skrytykowała Marię Sadowską za przyjęcie szczepionki. Fani: "Foliara" [FOTO]

11.05.2021 15:22
Edyta Górniak i Maria Sadowska
fot. Tomasz Zukowski/East News

Maria Sadowska, jak wiele innych gwiazd, pochwaliła się zdjęciem z momentu przyjęcia szczepionki na Covid-19. Decyzja przyjaciółki bardzo zasmuciła Edytę Górniak, która nie odmówiła sobie komentarza. Na ten z kolei ostro zareagowali internauci.

Maria Sadowska to utalentowana i wykształcona polska piosenkarka, która z powodzeniem obraca się w różnorodnych nurtach muzycznych. Karierę rozpoczęła jako nastolatka, występując w zespole "Tęcza", 6 lat później wyjechała do Stanów Zjednoczonych i współpracowała z producentami Madonny i Spice Girls. Po powrocie do kraju w 2004 wydała płytę "Marysia Sadowska" i zyskała w kraju dużą popularność. Na swoim koncie ma takie przeboje jak "Kocham cię" nagrane z Kayah. Widzowie doskonale znają ją jako trenerkę w "The Voice of Poland", odpowiedzialną za sukces zwycięzcy Mateusza Ziółko. To właśnie między innymi w programie miała okazję zaprzyjaźnić się z Edytą Górniak.

Sadowska, podobnie jak wiele innych gwiazd, relacjonuje przyjęcie szczepionki na COVID-19, często by pomóc w promocji szczepień i zachęcić do korzystania z tej metody walki z pandemią. Niestety, nadal wiele osób jest nieufnych lub wręcz wrogich temu rozwiązaniu. Pod postem Marii pojawił się między innymi komentarz Górniak, która od dłuższego czasu snuje w sieci teorie związane z koronawirusem, a nawet podważała rozmiary tragedii i sugerowała, że w szpitalach leżą statyści.

ZOBACZ TAKŻE:  "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids" ruszają z castingami. Jak się zgłosić?

Edyta Górniak skrytykowana. Wytknęła Marii Sadowskiej przyjęcie szczepionki

Na profilu Marii Sadowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy artystkę przyjmującą szczepionkę.

- Ja już ! Nie bolało. Na pohybel pandemii! Wy już zaszczepieni? Kto jest po i jak się czuliście? - zapytała fanów.

Wśród internautów rzecz jasna rozgorzała dyskusja dotycząca bezpieczeństwa szczepień. Nie wydaje się dziwne, że Edyta Górniak nie skomentowała zdjęcia koleżanki z branży pozytywnie.

- Marysiu... - napisała, dodając smutną minkę.

Część fanów zdecydowała się wziąć Sadowską w obronę, a Górniak wytknąć snucie podejrzanych teorii i wypowiadanie się bez elementarnej wiedzy.

- Edyta Górniak, znana nawiedzona, była diva, która odkryła teorie spiskowe na YouTube. Kobieto, odpuść już sobie. Idź do Najmana szukać zmian klimatycznych w parku.

- Foliara...

- Weź Ty się Edzia, w końcu obudź i wstrzyknij to od Violi Kołek jad żaby czy w co tam się bawicie - czytamy w komentarzach.

Szkoda, że szczepienia nadal budzą tak skrajne emocje i wywołują kłótnie.