Zamknij

Edyta Górniak ostro do Maffashion. Zwraca uwagę na jej wiek. "Przemyśl swoją strategię"

07.12.2021 16:16
Maffashion i Edyta Górniak
fot. TRICOLORS/East News/Rafal Gaglewski/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak odpowiedziała na krytykę ze strony Maffashion. Blogerka zarzuciła piosenkarce hipokryzję. Zwróciła uwagę na jeden z utworów, jakie Górniak wykonała podczas koncertu TVP "Murem za polskim mundurem". Chodzi o utwór Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat".

Edyta Górniak odpowiedziała na krytykę ze strony Maffashion, która zarzuciła diwie, że zaśpiewała utwór, którego przesłanie jest kompletnie sprzeczne z tym, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej. Koncert "Murem za polskim mundurem" w TVP miał być wyrazem wsparcia dla polskich służb na wschodnich rubieżach kraju, jednak wiele osób zarzucało organizatorom, że w obliczu kryzysu humanitarnego i faktu, że setki osób głodują i umierają z zimna bez żadnej pomocy, organizowanie tego typu wydarzeń jest kompletnym nieporozumieniem.

W podobnym tonie skomentowała to Maffashion, odnosząc się bezpośrednio do repertuaru Górniak. "Hipokryzja – co? I jeszcze TEN utwór jest śpiewany" - napisała ze wskazaniem na piosenkę Niemena. Do swojego komentarza dodała artykuły o śmierci Kurdyjki, której nie udzielono pomocy.

Zobacz także: Edyta Górniak zapłakana. Odpowiada internautom, którzy hejtowali jej występ na koncercie TVP 

Edyta Górniak do Maffashion: "Przemyśl swoją strategię"

Górniak nie pozostawiła komentarza Maff bez odpowiedzi. Zwróciła się do szafiarki na Instagramie. W swoim InstaStory mówi do niej wprost, pozwalając sobie na personalne docinki

Cześć, Julia. Kiedy kłaniam się żywym pomnikom historii naszego kraju, Ty w tym czasie promujesz modę... Przemyśl następnym razem swoją strategię promocyjną. Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy - napisała diwa.

Ciekawe czy Maffashion zdecyduje się na odpowiedź.