Zamknij

Górniak wystąpi w zagranicznym reality show? Otrzymała propozycję

Redakcja
16.06.2017 11:19
Górniak wystąpi w zagranicznym reality show? Otrzymała propozycję
fot. ons.pl

Edyta Górniak otrzymała propozycję wzięcia udziału w amerykańskim reality show. Czy zostanie gwiazdą w Stanach Zjednoczonych?a

Edyta Górniak doskonale czuje się w Ameryce i nic nie wskazuje na to, by miała wrócić do Polski na stałe. Jest jednak pewien problem: polska gwiazda nie ma prawa jazdy, a to przy amerykańskich odległościach spore utrudnienie.

– Jest uzależniona od taksówek i znajomych, których prosi o podwożenie - twierdzi osoba z jej otoczenia. – Kiedy Allan miał atak wyrostka robaczkowego, pomógł jej zaprzyjaźniony kompozytor David Foster i jego sąsiadka Eva Halina Rich, ale to osoby bardzo zajęte, które nie mogą cały czas być na jej zawołanie – mówi informator „Na Żywo".

Tygodnik dowiedział się, że trwają rozmowy na temat nagrania show o życiu Edyty i Joanny Krupy w Los Angeles.

– Program chce wyprodukować Rinke Rooyens, właściciel firmy Rochstar. Odwiedził on już w Ameryce obie panie i zaproponował im współpracę – zdradził informator tygodnika.

Czy Edyta Górniak zgodzi się na propozycję? Sama zainteresowana na razie nie potwierdziła plotek, z gratulacjami przyjdzie nam więc jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/SI