Zamknij

Gosia Andrzejewicz niewiarygodnie schudła. "Te dwa zdjęcia dzielą tylko 3 miesiące"

Judyta Wanicka
31.10.2019 16:03
Gosia Andrzejewicz
fot. Instagram:@gosiaand

Gosia Andrzejewicz chudnie w szalonym tempie. Wokalistka pochwaliła się zdjęciami sprzed i po metamorfozie. Okazuje się, że w zaledwie trzy miesiące udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów i uzyskać o 14 cm węższą talię. Gosia Andrzejewicz zdradziła fanom, jak udało się się tak szybko schudnąć. 

Gosia Andrzejewicz u szczytu kariery była w latach 2004-2006, gdy na listach przebojów królowały jej hity "Pozwól żyć", "Słowa" oraz "Trochę ciepła". Potem zwolniła tempo i skupiła się na wychowywaniu synka Mateusza, którego ojcem jest producent muzyczny Artur Kamiński. Wokalistka od czasu do czasu pojawia się na celebrytckich imprezach i bierz udział w rożnych medialnych wydarzeniach, dzięki czemu wciąż wiadomo, co u niej słychać. Dwa lata temu głośno było o tym, że Gosia Andrzejewicz zmaga się z dodatkowymi kilogramami. Wkrótce jednak piosenkarce udało się schudnąć 15 kg. Ale prawdziwy sztos nastąpił dopiero teraz.

Gosia Andrzejewicz zeszczuplała w trzy miesiące 

Gosia Andrzejewicz chwaliła się szczuplejszą sylwetką już rok temu, ale nie była to jeszcze zmiana wywołująca efekt WOW. W wywiadach gwiazda zdradzała, że pomogła jej zdrowa dieta opierająca się na warzywach, rybach oraz bezglutenowych produktach takich jak ryż czy quinoa. Z owoców jem tylko grejpfruty i cytryny - mówiła. Do tego ćwiczyła na siłowni pod okiem trenera.

Spektakularne rezultaty przyszły dopiero teraz, gdy postanowiła powściągnąć apetyt i przycisnąć na treningach. Wzmożony wysiłek trwał trzy miesiące. Przez ten czas Andrzejewicz zdołała zmniejszyć obwód talii o 14 centymetrów oraz wymodelować sylwetkę. 

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI) zmniejszyć o 14 cm w pasie. Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele. Poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki - wyznała na Instagramie wokalistka. 

Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało, a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki. Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami. To dopiero początek. CDN - napisała Gosia Andrzejewicz. 

RadioZET.pl/jw