Zamknij

Gosia Andrzejewicz zakochana. Gwiazda pokazała zdjęcie z ukochanym. "Jest wyjątkową osobą"

Sylwia Wamej
28.01.2020 13:17
Gosia Andrzejewicz
fot. Instagram.com/ Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz jest zakochana. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swojego ukochanego partnera - Artura. Piosenkarka zdradziła też, jak się poznali.

Gosia Andrzejewicz pokazała ukochanego na Instagramie

Gosia Andrzejewicz, choć jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, nie publikuje zdjęć w towarzystwie partnera oraz synka. Gwiazda zrobiła jednak wyjątek i pokazała partnera - Artura. Pretekstem do publikacji zdjęcia były urodziny partnera Gosi Andrzejejwicz. 36-letnia Gosia Andrzejewicz opublikowała dwa zdjęcia oraz obszerny wpis, w którym bardzo ciepło wypowiedziała się o swoim ukochanym.

"Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jedyny i niepowtarzalny @stonestd Happy Birthday my beautiful soul Zostawcie pod postem życzenia dla Artura. Będzie mu bardzo miło. Artur jest wyjątkową osobą, która oprócz tego, że ma ogromny talent muzyczny, wrażliwość, jest po prostu prawdziwie DOBRYM i PIĘKNYM człowiekiem. Jest z tych wyjątkowych osób, które gdy coś się psuje , naprawia TO, a nie wyrzuca do kosza i za to bardzo go PODZIWIAM i SZANUJĘ. Potrafi walczyć jak lew o to, co kocha" - napisała Gosia.

Gosia Andrzejewicz: Jak poznała swojego ukochanego?

Piosenkarka zdradziła też, kiedy się poznali. Jak się okazuje, Artur poznał Gosię, gdy ta była nastolatką.

"Poznał mnie, gdy byłam nieznaną nikomu 18-letnią  dziewczyną bez pieniędzy, za to z ogromnymi marzeniami. Z otwartym sercem uwierzył we mnie, zaczął mi pomagać i tak jest do dzisiaj"  - rozpływa się Gosia nad partnerem. Warto podkreślić, że prywatnie Gosia Andrzejewicz i Artur Kamiński są rodzicami kilkuletniego Mateusza.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW