Zamknij

Gosia Baczyńska komentuje wywiad z Anną Marią Sieklucką. "Mnie też doprowadził do płaczu"

Sylwia Wamej
30.01.2020 12:09
Gosia Baczyńska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Gosia Baczyńska odniosła się do szeroko komentowanego wywiadu Romana Praszyńskiego z Anną Marią Sieklucką. Pytania dziennikarza "Vivy!" do gwiazdy "365 dni" zostały uznane za seksistowskie. Gosia Baczyńska zdradziła, że również i ona nie wspomina dobrze rozmowy z Praszyńskim.

Gosia Baczyńska skomentowała wywiad Romana Praszyńskiego z Anną Marią Sieklucką

Gosia Baczyńska postanowiła odnieść się do głośnego wywiadu Romana Praszyńskiego z Anną Marią Sieklucką. Rozmowa dziennikarza "Vivy!" została skrytykowana przez środowisko filmowe i dziennikarskie. Wszystko przez seksistowskie i wulgarne pytania, z którymi musiała zmierzyć się gwiazda "365 dni". Głosy oburzenia zostawia coraz więcej gwiazd. Gosia Baczyńska zdradziła, że sama udzielała Praszyńskiemu wywiadu. Dziennikarz doprowadził projektantkę do łez.

"Na marginesie, R.P. kiedyś też ze mną przeprowadzał wywiad i doprowadził mnie do płaczu, tylko że wtedy naczelna zainterweniowała" - napisała Gosia Baczyńska, odnosząc się do wywiadu z Sieklucką.

Anna Maria Sieklucka w ogniu seksistowskich pytań

Przypomnijmy, że Roman Praszyński pytał Annę Marię Sieklucką o to, czy m.in. lubi seks, czy miała na sobie koronkową bieliznę podczas castingu oraz, czy kąpała się w morzu nago. Sam zainteresowany przeprosił aktorkę. Również do przeprosin dołączyła się redakcja magazynu "Viva!".

Drodzy,
w związku z kontrowersjami dotyczącymi wywiadu z Aktorką Anną Marią Sieklucką, zdjęliśmy tekst ze strony i publikujemy oświadczenie Autora wywiadu Romana Praszyńskiego.
Jednocześnie przyłączamy się do przeprosin. -Redakcja vivy.pl

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na film "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Viva.pl/SW