Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda „Gotowych na wszystko” aresztowana. Nad jej sprawą pracowało 200 agentów FBI

13.03.2019 12:08

Gwiazda serialu „Gotowe na wszystko”, Felicity Huffman, ma poważne kłopoty z prawem. Aktorka ma być zamieszana w aferę łapówkarską. Została zatrzymana przez amerykańskie służby pracujące nad sprawą.

Gwiazda „Gotowych na wszystko” aresztowana. Nad jej sprawą pracowało 200 agentów FBI fot. AFP/EAST NEWS

Felicity Huffman to amerykańska aktorka, która największą popularność zyskała dzięki roli Lynette Scavo w „Gotowych na wszystko”. Jednak jej aktorski talent wykracza daleko poza popularny serial. W 2005 roku zagrała transpłciową kobietę w filmie „Transamerica”, za co została nominowana do Oscara oraz otrzymała statuetkę Złotego Globu. Niestety, Felicity ponownie stała się popularna w amerykańskich mediach, jednak nie za sprawą kolejnej doskonałej roli. Aktorka została zatrzymana przez amerykańskie służby w związku z aferą łapówkarską, w jakiej miała brać udział.

Felicity Huffman fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Rozlicz PIT za darmo z fundacja Radia ZET

Gwiazda „Gotowych na wszystko” aresztowana

Według informacji portalu Fox News Huffman została aresztowana przez amerykańskie służby federalne w związku z głośną aferą. Sławni i zamożni rodzice mieli oferować łapówki władzom prestiżowych uczelni w zamian za przyjęcie ich dzieci do placówek. Mowa tu między innymi o Yale i Georgetown. Aktorka miała zapłacić 15 tysięcy dolarów za pomoc córce w trakcie egzaminu wstępnego, w tym wydłużenie czasu wyznaczonego na napisanie testu oraz korektę niepoprawnych odpowiedzi.

Nad sprawą miało pracować około 200 agentów FBI, a kwoty łapówek porażają. Najniższe miały wynosić kilka tysięcy dolarów, mówi się jednak o rekordowych stawkach sięgających nawet 6 milionów. Co więcej, część uczniów nie wiedziała o „przysłudze”, jaką wyświadczali im rodzice. W aferę zamieszana jest również gwiazda serialu „Pełna chata”, Lori Loughlin.

ZOBACZ: Aktorka "M jak Miłość" w ciąży? Zdjęcie zaskoczyło fanów

RadioZET.pl/MF

Oceń