Zamknij

Grała Kingę w serialu "Samo życie". Teaz wraca odmieniona [GALERIA]

Redakcja
19.10.2018 15:00
Magdalena Smalara
fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Smalara grała jedną z głównych ról w serialu "Samo życie". Dzięki roli Kingi zyskała rozpoznawalność, potem poświęciła się teatrowi i filmom. Ostatnio pojawiła się w "Klerze", jednak od dłuższego czasu nie zbyt często pojawiała się w mediach. Na premierze "Pod powierzchnią" wypadła znakomicie.

"Samo życie" było popularnym serialem Polsatu, który emitowany był w latach 2002-2010. Magdalena Smalara zagrała w nim rolę wygadanej Kingi - przyjaciółkę głównej bohaterki Agnieszki (granej początkowo przez Magdalenę Kumorek, a potem Anetę Todorczuk-Perchuć). Rola ta przyniosła jej dużą rozpoznawalność. Choć do końca emisji serialu aktorka miała na koncie wiele innych serialowych ról, to jednak sukcesywnie kierowała się w stronę pracy teatralnej i ról filmowych. Mimo udziału w świetnych produkcjach, jak "Sala samobójców", "Wałęsa. Człowiek z nadziei", "Moje córki krowy", czy ostatnio "Kler", gwiazda rzadko pojawiała się na imprezach i w świetle reflektorów.

Teraz zjawiła się na premierze serialu "Pod powierzchnią", gdzie zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. 40-letnia już aktorka wybrała czarną sukienkę z dekoltem i wyraziste kolczyki, które optycznie wysmuklały jej twarz. Mimo upływu lat aktorka prezentuje się kwitnąco. W niczym nie przypomina Kingi. gładko ułożone włosy, eleganckie dodatki i stonowane barwy bardzo do niej pasują.

RadioZET.pl/SA