Zamknij

Grała w serialu "Adam i Ewa", potem zniknęła. Co słychać u Katarzyny Chrzanowskiej?

Redakcja
11.12.2018 16:05
Katarzyna Chranowska
fot. TRICOLORS/East News

Zawikłane losy tej pary na ekranach telewizorów śledziły miliony Polaków: "Adam i Ewa" był hitowym serialem lat 2000-2001. Co dziś dzieje się z odtwórczynią roli Ewy?

Katarzyna Chrzanowska to aktorka, którą pamiętamy przede wszystkim w roli Ewy z serialu "Adam i Ewa", gdzie w tytułową rolę wcielała się razem z Waldemarem Goszczem. Kiedy po śmierci Goszcza serial zniknął z anteny, aktorka na dłużej zagościła m.in. w "Pensjonacie pod różą" i "Samym życiu", jednak oprócz przed kamerą pojawiała się rzadko. Co dziś dzieje się z Katarzyną Chrzanowską?

Katarzyna Chrzanowska - co dziś robi aktorka "Adama i Ewy"?

Na krótko przed śmiercią Waldemara Goszcza, serialowego partnera Chrzanowskiej, także w jej życiu prywatnym doszło do tragedii: jej mąż utopił się podczas wspólnego urlopu na Krecie. Było to w 2002 roku. Wkrótce po tym aktorka zdecydowała o powrocie do Paryża, gdzie mieszkała przez lata. Oddała się wychowaniu córek - Stefanii i Celiny - i prowadzeniu firmy męża. Sporadycznie grała w serialach. Już wtedy mówiła, że nie ma poczucia, by zostawiła show-biznes, bo nigdy nie czuła, by do niego należała.Po jakimś czasie przeprowadziła się do hiszpańskiej Andaluzji.

W tym roku, dokładnie 11 października, aktorka skończyła 55 lat. Jak wynika z jej profilu na Facebooku, aktorka zajmuje się m.in. organizacją wczasów w Hiszpanii. mieszka tam razem z córkami. Tak wygląda jedna z nich - Celina.

1

W latach emisji serialu "Adam i Ewa" Chrzanowska była jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Jak widać, woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, a ona wybrała całkiem inne życie, z dala od fleszy.

RadioZET.pl/SA