Zamknij

Grażyna Błęcka-Kolska wspomina w wywiadzie zmarłą tragicznie córkę Zuzię: „Kochała ludzi”

Redakcja
01.02.2019 15:37
Grażyna Błęcka-Kolska wspomina w wywiadzie zmarłą tragicznie córkę Zuzię: „Kochała ludzi”
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Grażyna Błęcka-Kolska w 2014 roku straciła w wypadku samochodowym ukochaną córkę Zuzię. Gwiazda „Kogla Mogla” bardzo długo nie mogła poradzić sobie z tragedią. Aktorka po kilku latach od tragicznego wydarzenia zdecydowała się opowiedzieć o tym, jaka była Zuzanna.

Grażyna Błęcka-Kolska o zmarłej córce Zuzi

Grażyna Błęcka-Kolska w 2014 roku spowodowała wypadek, w którym zginęła jej 23-letnia córka Zuzanna. Aktorka i gwiazda „Kogla Mogla” bardzo długo nie mogła poradzić sobie z tragedią. Przeszła załamanie nerwowe i wycofała się ze świata filmu oraz show-biznesu. Dopiero w 2018 roku pojawiła się na ekranie w filmie byłego męża Jana Jakuba Kolskiego „Ułaskawienie”. Zagrała tam matkę, która straciła syna i musi zmierzyć się z żałobą.

Gwiazda zdecydowała się też przyjąć rolę w „Koglu Moglu 3”, w którym ponownie zagrała Kasię Solską. Błęcka-Kolska udzieliła ostatnio wywiadu dla Videoportalu, w którym opowiedziała o powrocie do pracy, ale też zdecydowała się na wspomnienie o ukochanym dziecku. Rola zrozpaczonej matki w obrazie „Ułaskawienie” była dla niej pewnego rodzaju terapią.

Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka-Kolska wspomina zmarłą córkę Zuzię

Poruszający wywiad Grażyny Błęckiej-Kolskiej z „Kogla Mogla”

To była dla mnie terapia, mogłam swoją rozpacz i swój ból przekuć w jakąś emocję, którą ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, zastanowi, będzie bardziej uważny na życie. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu i to jej zawdzięczam, jak przeszłam przez tę rolę – powiedziała aktorka w rozmowie z Wideoportalem.

Córka Błęckiej-Kolskiej tuż przed tragicznym wydarzeniem kończyła studia na kierunku Media Współczesne na Uniwersytecie Westminster w Londynie. Była na etapie obrony pracy magisterskiej na temat etyki pracy paparazzi. Największą pasją 23-latki była jednak fotografia. Grażyna Błęcka-Kolska planuje wydać album ze zdjęciami, które wykonała Zuzia.

Jest mnóstwo materiału. Mam nadzieję, że wydam katalog z jej zdjęciami. Miała cudowne oko. Widziała jak reżyser, jak operator, gdzie postawić kamerę. Kochała ludzi. Była bardzo bystra, spostrzegawcza i wnikliwa. Nadmiar dojrzała w tym młodzieńczym wieku – podkreśliła aktorka.

Zobacz także

RadioZET.pl/Plotek.pl/telemagazyn.pl/SW