Zamknij

Grażyna Szapołowska komentuje swoje zdjęcie w bikini: "Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę"

19.10.2021 14:48
Grażyna Szapołowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Grażyna Szapołowska niedawno zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym na Instagramie. Gwiazda kina dostała mnóstwo komplementów, ale tez nienawistnych komentarzy. Szapołowska w rozmowie z Newseria.pl zdradziła, jak podchodzi w dojrzałym wieku do swojego ciała. A co myśli o hejterskich komentarzach?

Grażyna Szapołowska jakiś czas temu wywołała furorę w sieci, publikując zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Po zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale i również sporo hejtu. Ci, którym fotografia nie przypadła do gustu, komentowali, że w pewnym wieku nie wypada wstawiać tego typu zdjęć. Szapołowska kompletnie się z tym nie zgadza. Aktorka podkreśla, że takie komentarze są absolutnie zbędne.

Grażyna Szapołowska komentuje swoje zdjęcie w bikini: "Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę"

"Wydaje mi się, że kobiecie nie wypada kłamać w każdym wieku, nie wypada wstydzić się swoich uczuć w każdym wieku, nie wypada bać się w każdym wieku, nie wypada hejtować w każdym wieku, nie wypada udawać w każdym wieku, a reszta, cóż, to jest sprawa wyobraźni" - powiedziała aktorka w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Gwiazda kina zdradziła też kulisy powstawania odważnej fotografii. Jak się okazuje, skonsultowała najpierw zdjęcie z wnuczką.

"Ja najpierw to rozebrane zdjęcie w kostiumie kąpielowym puściłam do mojej wnuczki i ona napisała mi: babciu, jesteś piękna! A ja mówię: to puszczę go na Insta, a ona mówi: puść" -  wyznała Szapołowska w wywiadzie dla Newserii.

Aktorka dodała też, że z wiekiem odwaga jest u niej coraz większa.

"Ja tę odwagę mam coraz większą. Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę mówienia prawdy, nie wstydzenia się tego" - podkreśliła, dodając: "Ale są też pewne zachowania czy pewne normy, pewne tabu, do których powinniśmy się dostosować. To jest oczywiste". 

Śledzicie Instagram Grażyny Szapołowskiej?