Zamknij

Grażyna Torbicka dostała program w TVN. Kiedy pierwszy odcinek?

Redakcja
15.10.2018 13:23
Grażyna Torbicka dostała program w TVN. Kiedy pierwszy odcinek?
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Grażyna Torbicka to dziennikarka i prezenterka doskonale znana ze swojej filmowej wiedzy. Widzowie doskonale pamiętają prowadzony przez nią program „Kocham Kino”. Już niedługo zobaczymy ją jednak w nowym formacie. Tym razem dziennikarka związała się z telewizją TVN.

Grażyna Torbicka to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek, jakie współpracowały z Telewizją Polską. Odznaczona w 2005 roku Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, najczęściej kojarzy się widzom z programem „Kocham Kino”, emitowanym na antenie TVP2 od 1994 roku. Torbicka prezentowała w nim najnowsze premiery, przeprowadzała wywiady z filmowymi osobistościami i prowadziła relacje z festiwali filmowych. Format zniknął z ramówki w 2016 roku, kiedy dziennikarka zdecydowała się na zakończenie współpracy z drugim programem Telewizji Polskiej. Jej miłośnicy będą mogli zobaczyć ją już niedługo w zupełnie nowym formacie.

Nowy program Grażyny Torbickiej

Torbicka ma pojawić się od w listopadzie na kanale TVN Fabuła. Informację o jej nowym programie potwierdziła Małgorzata Jopek. Szefowa kanałów fabularnych TVN i Discovery w rozmowie z portalem Wirtualne Media zdradziła kilka szczegółów dotyczących formatu.

– TVN Fabuła to nie tylko bogaty wybór filmów i seriali. Naszym widzom proponujemy unikalną możliwość, by poznać kino oczami twórców i zajrzeć za kulisy najważniejszych produkcji kinowych i telewizyjnych. Program Grażyny Torbickiej jest więc idealnym dopełnieniem oferty naszego kanału. Będą to rozmowy inspirujące nie tylko ze względu na zaproszonych gości, ale również postać samej prowadzącej, która jest ekspertem w dziedzinie kinematografii.

Program „Grażyna Torbicka Zaprasza” widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć w środę, 7 listopada 2018 roku, o godzinie 11.00.

RazdioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF