Zamknij

Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie z młodości: "100 % klasy i piękna"

29.07.2020 17:55
Grażyna Torbicka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Grażyna Torbicka na swoim Instagramowym profilu rzadko publikuje zdjęcia z przeszłości. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała piękną czarno-białą fotografię. Fani dziennikarki są oczarowani.

Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani komplementują dziennikarką [FOTO]

Grażyna Torbicka pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami, publikując posty i zdjęcia na Instagramie. Popularna dziennikarka tym razem postanowiła pokazać czarno-białe zdjęcie z przeszłości, które bardzo spodobało się jej obserwującym. Czarno-biała fotografia sprzed lat zebrała ponad dwa tysiące polubień i mnóstwo komentarzy. "I od tego zdjęcia do dziś, nic się pani nie zmieniła", "prostota, wdzięk, zawsze", 100 % klasy i piękna", "naturalnie piękna", "dla pani czas się zatrzymał" - podkreślali fani dziennikarki.

Grażyna Torbicka: Gdzie debiutowała dziennikarka?

Grażyna Torbicka fanom najbardziej kojarzona jest z tematyką filmową. Mimo że w swoim dorobku ma prowadzenie programów o tematyce filmowej, zadebiutowała w 1985 roku u boku Włodzimierza Szaranowicza w programie "Sportowa niedziela". Miała wtedy zaledwie 26 lat. Telewizyjnym widzom Grażyna Torbicka znana jest z programu "Kocham Kino", który prowadziła na antenie TVP 2. Kariera Grażyny Torbickiej w TVP zakończyła się w 2016 roku. Grażyna Torbicka współpracuje z TVN Fabuła, a na antenie Radio Zet prowadzi program "Kocham Cię kino.

Grażyna Torbicka jest również dyrektorem artystycznym festiwalu filmowego "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl