Zamknij

Grażyna Wolszczak kończy 60 lat. Zdradza swój sekret na młody wygląd

Redakcja
07.12.2018 08:50
Grażyna Wolszczak
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Trudno uwierzyć, że Grażyna Wolszczak kończy dziś 60 lat. Po aktorce absolutnie nie widać jej wieku. Jaki jest sekret zachowania młodego wyglądu?

Grażyna Wolszczak przyszła na świat 7 grudnia 1958 roku. To oznacza, że dziś aktorka kończy dokładnie 60 lat. Dla jej fanów oraz wielbicieli serialu „Na Wspólnej” może to być zaskoczenie, bo po gwieździe absolutnie nie widać jej wieku. Grażyna Wolszczak tryska energią, jest bardzo aktywna zawodowo – gra również w teatrze – a jej twarz jest promienna i nie zdradza, ile tak naprawdę aktorka ma lat.

Grażyna Wolszczak ma już 60 lat!

Jaki jest sposób na młody wygląd gwiazdy „Na wspólnej”? Jak zdradza aktorka, zawdzięcza go konsekwentnej pracy nad swoim zdrowiem i kondycją.

„Dbam o to, co jem i ile. Ruszam się, żeby mieć kondycję i być w formie. Chodzę na różne zajęcia fizyczne, bo trochę trzeba się napracować, samo nic nie przyjdzie” – opowiada „Faktowi” aktorka. „Uroda wynika ze zdrowia. Wychodzę z założenia, że chory człowiek nie może dobrze wyglądać, pracuję więc mocno nad swoim zdrowiem” – mówi w wypowiedzi dla „Faktu”.

Co ciekawe, gwiazda zdaje się wcale nie przejmować upływającym czasem, a w dzień urodzin wcale nie myśli o tym, że jest rok starsza. Po prostu idzie do przodu.

– Od dawna nie celebruję urodzin, raczej je świadomie ignoruję. Nie chcę skupiać się na przeszłości, nie chcę robić żadnych podsumowań – podsumowuje.

Solenizantce składamy najserdeczniejsze życzenia!

RadioZET.pl/Fakt/SA