Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grażyna Wolszczak pokazała swojego syna. "Wygląda jak Christian Grey"

17.09.2018 14:34

Grażyna Wolszczak jest szczęśliwą mamą 29-letniego Filipa. W piątek na jej profilu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Internautki były zachwycone urodą Filipa. Porównały go nawet do słynnego filmowego przystojniaka.

Grażyna Wolszczak pokazała swojego syna. "Wygląda jak Christian Grey" fot. Piotr Molecki/East News

Grażynę Wolszczak mogliśmy w tym roku oglądać między innymi w komedii romantycznej "Podatek od miłości". Aktorka niezmiennie zachwyca nie tylko talentem aktorskim, ale również urodą i urokiem osobistym. Jak się okazało, również jej synowi nic nie brakuje. Wolszczak w piątek opublikowała wspólne zdjęcie z Filipem. Internauci byli zachwyceni i jednogłośnie uznali go za bardzo przystojnego.

Jak wygląda syn Grażyny Wolszczak?

Filip to owoc związku Grażyny Wolszczak z nieżyjącym już Markiem Sikorą. Aktora z reguły bardzo dba o prywatność rodziny i zapewne nie zdawała sobie sprawy, że niewinne zdjęcie z synem wywoła burzę komentarzy. Fanki aktorki były pod ogromnym wrażeniem urody 29-latka. Pojawiły się nawet porównania do Jamiego Dornana, czyli filmowego Christiana Greya.

- Syn przystojny. Ale czy mogłoby być inaczej jak ma się tak piękną mamę?

- Super fotka. Jeśli ma tak piękną duszę jak... ciało to wooow.Pozdrawiam ciepło.

- Ale ciacho z tego z Pani syna. Pozdrawiam serdecznie, proszę ucałować!

Aktorka była tak zadowolona z komentarzy, że niedługo po dodaniu fotografii stworzyła na Insta Stories ankietę, w której pytała, czy jej syn jest przystojniejszy od Dornana. Kto wie, może przed jej synem również kariera aktorska.Z pewnością wiele internautek chętnie obejrzałoby go na ekranie.

RadioZET.pl/Gala.pl/MF

Oceń