Zamknij

Grażyna Wolszczak pokazała swojego syna. "Wygląda jak Christian Grey"

Redakcja
17.09.2018 14:34
Grażyna Wolszczak pokazała swojego syna. "Wygląda jak Christian Grey"
fot. Piotr Molecki/East News

Grażyna Wolszczak jest szczęśliwą mamą 29-letniego Filipa. W piątek na jej profilu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Internautki były zachwycone urodą Filipa. Porównały go nawet do słynnego filmowego przystojniaka.

Grażynę Wolszczak mogliśmy w tym roku oglądać między innymi w komedii romantycznej "Podatek od miłości". Aktorka niezmiennie zachwyca nie tylko talentem aktorskim, ale również urodą i urokiem osobistym. Jak się okazało, również jej synowi nic nie brakuje. Wolszczak w piątek opublikowała wspólne zdjęcie z Filipem. Internauci byli zachwyceni i jednogłośnie uznali go za bardzo przystojnego.

Jak wygląda syn Grażyny Wolszczak?

Filip to owoc związku Grażyny Wolszczak z nieżyjącym już Markiem Sikorą. Aktora z reguły bardzo dba o prywatność rodziny i zapewne nie zdawała sobie sprawy, że niewinne zdjęcie z synem wywoła burzę komentarzy. Fanki aktorki były pod ogromnym wrażeniem urody 29-latka. Pojawiły się nawet porównania do Jamiego Dornana, czyli filmowego Christiana Greya.

- Syn przystojny. Ale czy mogłoby być inaczej jak ma się tak piękną mamę?

- Super fotka. Jeśli ma tak piękną duszę jak... ciało to wooow.Pozdrawiam ciepło.

- Ale ciacho z tego z Pani syna. Pozdrawiam serdecznie, proszę ucałować!

Aktorka była tak zadowolona z komentarzy, że niedługo po dodaniu fotografii stworzyła na Insta Stories ankietę, w której pytała, czy jej syn jest przystojniejszy od Dornana. Kto wie, może przed jej synem również kariera aktorska.Z pewnością wiele internautek chętnie obejrzałoby go na ekranie.

RadioZET.pl/Gala.pl/MF