Zamknij

Grażyna Wolszczak pokazała syna na Instagramie. Fani: "Przystojniak"

Sylwia Wamej
24.01.2020 14:53
Grażyna Wolszczak
fot. Viphoto/East News

Grażyna Wolszczak opublikowała na swoim profilu wspólne zdjęcie z synem filipem Sikorą. Poinformowała też fanów, że wystąpią razem w "Ameryka Express".

Grażyna Wolszczak pokazała zdjęcie z synem Filipem

Grażyna Wolszczak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z synem Filipem Sikorą. Gwiazda "Na Wspólnej" poinformowała swoich fanów, że wystąpią razem w "Ameryka Express". Radosne selfie mamy i syna przypadło do gustu followersom Grażyny Wolszczak. "Przystojniak", "zdjęcia z synem są zawsze najlepsze. Uwielbiam takie robić", "piękni i młodzi",  - piszą wielbiciele aktorki.

Filip Sikora to owoc związku aktorki z pierwszym mężem - Markiem Sikorą. Ich szczęście przerwała choroba. Mąż Grażyny Wolszczak doznał wylewu krwi do mózgu, gdy ich synek był mały. Marek Sikora zmarł w wieku zaledwie 36 lat. W 2002 roku Grażyna Wolszczak związała się ze scenarzystą i aktorem - Cezarym Harasimowiczem. Para jest razem do dziś.

Grażyna Wolszczak przeżyła śmierć męża

Grażyna Wolszczak po latach wspominała, jak radziła sobie z tragiczną sytuacją, która wdarła się w jej życie. "Dla mnie wówczas było oczywiste, że skoro mam dziecko, to muszę mu stworzyć stabilny, bezpieczny dom, i że nie mogę pogrążyć się w nieszczęściu. Nie mogłam się poddać. Na pewno w takim momencie łatwiej jest się pozbierać, gdy ma się dzieci, bo jest dla kogo organizować na nowo życie, które nagle się zawaliło" –  mówiła Grażyna Wolszczak w rozmowie z Fakt.pl.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Ameryka Express"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW