Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grażyna Wolszczak przeszła metamorfozę. Trudno uwierzyć, że ma tyle lat

20.08.2018 12:26

Aktorka Grażyna Wolszczak z pewnością należy do grona kobiet, które mimo upływu czasu wciąż wyglądają bardzo młodo. Teraz gwiazda zafundowała sobie fryzjerską metamorfozę. Wygląda świetnie i jeszcze młodziej!

Grażyna Wolszczak fot. instagram

Patrząc na najnowsze zdjęcia Grażyny Wolszczak, trudno uwierzyć, że gwiazda w przyszłym roku będzie miała 60 lat. Obok Danuty Stenki czy Grażyny Torbickiej z pewnością należy ona do grona kobiet o świetnych genach, które sprawiają, że wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Jej ostatnie zdjęcia zachwyciły fanów.

Na koniec lata aktorka postanowiła nieco odmienić swój wygląd i zmieniła fryzurę. Rezultatem pochwaliła się w sieci i od razu wywołała falę komentarzy.

„Jak Pani to robi ze jest Pani coraz młodsza i coraz piękniejsza?” – pyta jedna z internautek. I rzeczywiście nie sposób nie zadać takiego pytania, bo Wolszczak zdecydowanie wygląda tak, jakby z biegiem czasu ubywało jej lat.

„Z 20 lat mniej, przepięknie. Szczękę z podłogi zbierałam”, „O nie ja się tak nie bawię. gdzie ten diabeł ? Też pakt o niestarzeniu chętnie podpiszę” – piszą internautki zaskoczone młodym wyglądem Grażyny Wolszczak.

Zdecydowanie w tej fryzurze jest jej bardzo dobrze.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi