Zamknij

Grażyna Wolszczak przeszła metamorfozę. Trudno uwierzyć, że ma tyle lat

Redakcja
20.08.2018 12:26
Grażyna Wolszczak
fot. instagram

Aktorka Grażyna Wolszczak z pewnością należy do grona kobiet, które mimo upływu czasu wciąż wyglądają bardzo młodo. Teraz gwiazda zafundowała sobie fryzjerską metamorfozę. Wygląda świetnie i jeszcze młodziej!

Patrząc na najnowsze zdjęcia Grażyny Wolszczak, trudno uwierzyć, że gwiazda w przyszłym roku będzie miała 60 lat. Obok Danuty Stenki czy Grażyny Torbickiej z pewnością należy ona do grona kobiet o świetnych genach, które sprawiają, że wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Jej ostatnie zdjęcia zachwyciły fanów.

Na koniec lata aktorka postanowiła nieco odmienić swój wygląd i zmieniła fryzurę. Rezultatem pochwaliła się w sieci i od razu wywołała falę komentarzy.

„Jak Pani to robi ze jest Pani coraz młodsza i coraz piękniejsza?” – pyta jedna z internautek. I rzeczywiście nie sposób nie zadać takiego pytania, bo Wolszczak zdecydowanie wygląda tak, jakby z biegiem czasu ubywało jej lat.

„Z 20 lat mniej, przepięknie. Szczękę z podłogi zbierałam”, „O nie ja się tak nie bawię. gdzie ten diabeł ? Też pakt o niestarzeniu chętnie podpiszę” – piszą internautki zaskoczone młodym wyglądem Grażyny Wolszczak.

Zdecydowanie w tej fryzurze jest jej bardzo dobrze.

RadioZET.pl/SA