Zamknij

TTBZ: ujawniono, kto zastąpi Adama Strycharczuka w roli jurora. To znany producent muzyczny

20.07.2021 08:06
Gromee
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Gromee został nowym jurorem programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na fotelu jurorskim zastąpi Adama Strycharczuka, który zaledwie kilka dni temu poinformował o odejściu z programu.

Gromee, czyli Andrzej Gromala, nowym jurorem show " Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15". Znany polski artysta i reprezentant kraju na Eurowizji zastąpi na fotelu jurora Adama Strycharczuka, który pojawiał się w tej roli w dwóch poprzednich sezonach. W komunikacie, jaki kilka dni temu pojawił się na Instagramie TTBZ, Strycharczuk przekazał podziękowanie za dwa wspólne sezony i stwierdził, że zastąpi go ktoś bardzo utalentowany. "Przekazuję pałeczkę mega zdolnemu człowiekowi i ciekawej osobowości, życząc mu powodzenia" - mogliśmy przeczytać.

Dotąd jednak nie pojawiały się żądne nazwiska i chyba trudno było przewidzieć, że to właśnie Gromee - producent muzyczny, remikser i DJ - zastąpi Strycharczuka.

Zobacz także:  Iza Małysz w "Tańcu z gwiazdami. To już pełna obsada

Gromee nowym jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpi Adama Strycharczuka

Nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z faktu, że nie zobaczą Strycharczuka w 15. sezonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niektórzy komentowali nawet, że grono jurorskie zmienia się częściej niż uczestnicy. Warto dodać, że to niejedyna zmiana na fotelu jurorskim, bowiem zaledwie przed tygodniem o odejściu poinformował lubiany przez wszystkich Kacper Kuszewski, występujący w programie od dziewiątej edycji. Na jego miejscu pojawi się Michał Wiśniewski. To także nie podobało się fanom show.

"To jest najgorsza wiadomość, jaka usłyszałam odnośnie tego programu. Ja również będę za Adamem tęsknić, był moim ulubionym jurorem", "COO?! Najpierw Kacper, teraz Adam... nie no, to są jakieś jaja" - głoszą wpisy na Instagramie.

Ogłoszenie, że to Gromala został kolejnym jurorem show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jeszcze nie spotkało się z dużym odzewem widzów, ale można się spodziewać, że fanom artysty jego udział w programie przypadnie do gustu.

Przypomnijmy, że Gromee z piosenką "Light Me Up", wykonywaną z Lukasem Meijerem, reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2018 roku. Artysta zajął niestety 14. miejsce w konkursie półfinałowym i tym samym nie awansował do finałowego koncertu.

15. sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znajdzie się w ramówce Polsatu już jesienią. Wśród ogłoszonych uczestników znajdują się m.in. Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski i Adam Zdrójkowski. Najnowszymi ogłoszonymi uczestnikami programu są Krzysztof Cugowski Junior oraz Klara Williams.