Zamknij

Groźny upadek 81-letniej gwiazdy „M jak miłość” na czerwonym dywanie

Redakcja
24.08.2018 13:49
Teresa Lipowska przewróciła się
fot. Agnieszka Sniezko/EAST NEWS. Galeria: Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Teresa Lipowska zaliczyła groźnie wyglądający upadek. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP aktorka „M jak miłość” upadła na czerwonym dywanie. Dla 81-letniej osoby takie sytuacje są bardzo niebezpieczne.

Za nami prezentacja ramówki TVP. Na oficjalnym wydarzeniu gościło wiele gwiazd i celebrytów. Wśród nich nie zabrakło aktorów ulubionego serialu polskiej widowni, czyli „M jak miłość”. Pojawiła się seniorka rodziny Mostowiaków, czyli aktorka Teresa Lipowska. Gwiazda przybyła na prezentację ramówki w zwiewnej, zielonej kreacji i w butach na szpilce. Niestety podczas wchodzenia na ściankę potknęła się i upadła na czerwony dywan.

Upadek Teresy Lipowskiej wyglądał groźnie, szczególnie że w tym wieku (gwiazda ma już 81 lat) każdy upadek może skończyć się złamaniem, a te nie goją się już tak łatwo jak dawniej. Do aktorki od razu podbiegł pomocny mężczyzna i pomógł jej wstać.

Teresa Lipowska: upadek na czerwonym dywanie

Na szczęście gwieździe nic się nie stało, choć napędziła niektórym stracha, o czym świadczą ich nietęgie miny, widoczne na jednym ze zdjęć. Gwiazda szybko z pomocą mężczyzny i z wrodzoną gracją wstała, a potem uśmiechnięta pozowała do zdjęć.

Jak widać, energiczna aktorka nawet w takich chwilach nie traci werwy.

Fanom „M jak miłość” przypominamy, że premierowy odcinek serialu po wakacyjnej przerwie już w poniedziałek, 27 sierpnia 2018.

"M jak miłość" po wakacjach. Sprawdź, kiedy i o której oglądać!

RadioZET.pl/SA