Zamknij

Grzegorz Halama ma nową partnerkę. Jest młodsza od jego córki? [FOTO]

Maciej Friedrich
01.04.2020 11:57
Grzegorz Halama ma nową partnerkę. Jest młodsza od jego córki? [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

Grzegorz Halama, jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, pochwalił się w sieci zdjęciem z ukochaną. Wybranka artysty ma być młodsza od niego o 21 lat, co oznacza, że jest młodsza od jego córki.

Grzegorz Halama to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych postaci krajowej sceny kabaretowej. Kabareciarz, aktor i reżyser zdobył ogromną popularność jako doskonały parodysta. Choć nie przyzwyczaił fanów do brylowania na branżowych imprezach, nadal cieszy się ogromną sympatią fanów.

Prywatnie Halama jest rozwiedziony, w 2010 roku rozstał się z żoną, z którą ma troje dzieci. Po rozwodzie związał się z o 13 lat młodszą menadżerką Janią Dobosz, ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Kabareciarz zakochał się ponownie, w sieci pochwalił się zdjęciem z partnerką, która mogłaby być jego córką.

Kamil Sipowicz pochwalił się nową partnerką. Mąż zmarłej Kory odnalazł miłość

Grzegorz Halama na zdjęciu z nową partnerką. Jest od niego młodsza o 21 lat

Grzegorz Halama nie zwykł dzielić się z fanami każdym szczegółem prywatnego życia. Najwyraźniej jednak nowa relacja jest dla kabareciarza tak ważna, że postanowił pochwalić się nią w mediach społecznościowych. Artysta odnalazł miłość i związał się z o 21 lat młodszą Klaudią. Różnica wieku nie ma jednak znaczenia kiedy chodzi o uczucie. Na profilu Halamy na Facebooku pojawiło się zdjęcie z nową partnerką. Grzegorz sugeruje, że miłość jest bronią w walce z pandemią koronawirusa.

- Miłość - najlepszy lek - napisał pod zdjęciem z ukochaną.

Para pojawiła się już oficjalnie na ściance, pozując podczas prezentacji ramówki Polsatu. Choć ukochana mogłaby być córką Halamy (jest rok młodsza od jego córki Anny), fani gratulują parze i przesyłają najlepsze życzenia.

- Widać, że miłość Wam służy, pięknie, tak trzymaj Grzesiu.

- Wow i tak właśnie działa miłość - czytamy w komentarzach.

My także życzymy zakochanym wielu radosnych chwil.

Zagłosuj

Lubisz polskie kabarety?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF