Zamknij

Grzegorz Turnau ujawnił płeć dziecka Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Redakcja
13.12.2018 13:05
Grzegorz Turnau ujawnił płeć dziecka Marka Kondrata i Antoniny Turnau
fot. MAREK LASYK/REPORTER

W marcu Marek Kondrat i Antonina Turnau przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Trzymali jednak w tajemnicy jego płeć. Wątpliwości zdecydował się rozwiać Grzegorz Turnau, czyli ojciec małżonki Kondrata.

W 2015 roku w mediach bardzo dużo mówiło się o ślubie Marka Kondrata i Antoniny Turnau, córki piosenkarza i poety Grzegorza Turnaua. Kontrowersje wzbudzała przede wszystkim różnica wieku. Antonina jest bowiem młodsza od swojego męża o 38 lat. Pojawiały się plotki, że samemu Turnauowi ciężko było pogodzić się z nową sytuacją, Kondrat bowiem prywatnie był przyjacielem ich domu. Małżonkowie za nic jednak mieli opinię osób trzecich i cieszyli się sobą. W marcu 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary (Kondrat ma dwóch dorosłych synów z poprzednich związków). Marek i Antonina ściśle strzegli informacji o potomku. Do tego stopnia, że nie zdradzili nawet jego płci. Wątpliwości fanów oraz mediów rozwiał dopiero dziadek maleństwa, Grzegorz Turnau.

Marek i Antonina
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

ZOBACZ TEŻ: Richard Gere zostanie ojcem w wieku 69 lat!

Jakiej płci jest dziecko Marka Kondrata?

Grzegorz Turnau zdradził, że ma wnuczkę, w wywiadzie dla magazynu „Uroda życia”. Opowiedział o tym, jak spędza z maleństwem czas:

– Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci, nawet ten domowy, to sprawa serio. I muszę pani powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny.

Miejmy nadzieję, że gdy płeć dziecka jest już znana, Marek Kondrat i Antonina Turnau zdradzą również imię, jakie nadali córce.

EN_01229952_0002
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER

RadioZET.pl/MF