Zamknij

Grzegorz Zawierucha został ojcem. Pochwalił się pierwszym zdjęciem dziecka [FOTO]

Judyta Wanicka
16.01.2020 13:33
Grzegorz Zawierucha
fot. Instagram:@grzesiek_zawierucha

Grzegorz Zawierucha z "MasterChefa" został ojcem. Brat Rafała Zawieruchy powitał na świecie syna, czym zdążył już pochwalić się na Instagramie. Jak ma na imię synek Grzegorza Zawieruchy?

Grzegorz Zawierucha została ojcem

Pod koniec roku Grzegorz Zawierucha został ojcem. Brat Rafała Zawieruchy, gwiazdora filmu "Once Upon The Time... in Hollywood" Quentina Tarantino, powitał na świecie syna. Gdy dziecko pojawiło się na świecie, dumny zwycięzca 8. edycji "MasterChefa" zamieścił na Instagramie zawiadamiający post. Syn Zawieruchy otrzymał imię Marcel.

Ten rok jest dla mnie i mojej rodziny wyjątkowy. Nasze szczęście na imię ma Marcel, a mojej radości nie opiszę słowami... Kocham Cię synku. Witaj wśród nas - napisał wzruszony tata.

Grzegorz Zawierucha wygrał "MasterChefa 8"

Grzegorz Zawierucha do tej pory stał w cieniu sławnego brata, któremu udało się zdobyć rolę w hollywoodzkiej produkcji Quentina Tarantino. Wkrótce może się to zmienić, bo pasjonat gotowania zwyciężył w 8. edycji programu "MasterChef" i wydał własną książkę z przepisami.

Grzegorz jest o trzy lata starszy od Rafała. Wychowywał się w Kielcach z trojgiem biologicznego rodzeństwa: bratem i dwiema siostrami oraz liczną gromadką przybranych braci i sióstr. Jego rodzice, Anna i Edward Zawierucha, od dziewiętnastu lat prowadzą rodzinny dom dziecka w Kielcach. W sumie wychowali 24 dzieci.

Grzegorz uwielbia gotować i chwalić się przyrządzonymi potrawami na Instagramie. Jego drugą pasją jest żeglarstwo. O kilku lat jest szczęśliwym mężem Katarzyny, z którym ma 8-letniego syna, a od niedawna także i drugiego synka - Marcela.

Zagłosuj

Podoba ci się imię Marcel?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw