Zamknij

Gwen Stefani na rozdaniu nagród Grammy. Gwiazda przesadziła z operacjami plastycznymi?

Sylwia Wamej
28.01.2020 14:47
Gwen Stefani
fot. Instagram.com/

Gwen Stefani pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy. 50-letnia artystka mimo upływu lat zachwyca młodym wyglądem i piękną szczupłą sylwetką. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, można jednak odnieść wrażenie, że przesadziła ze zbyt dużą ilością zabiegów odmładzających. Na niektórych fotografiach ciężko ją rozpoznać.

Gwen Stefani na rozdaniu nagród Grammy. Przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

Gwen Stefani pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy razem ze swoim partnerem -Blakem Sheltonem. Para wykonała razem piosenkę "Nobody but You". 50-letnia artystka swoim wyglądem przyćmiła inne, dużo młodsze od siebie koleżanki. Choć mimo upływu lat Gwen prezentuje się świetnie, można odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie za bardzo eksperymentowała z zabiegami medycyny estetycznej. Na niektórych zdjęciach ciężko ją rozpoznać.

Grammy 2020 - WYNIKI. Kto zdobył nagrodę? [ZWYCIĘZCY Grammy 2020, KATEGORIE]

Gwen Stefani. Jaki jest sekret młodego wyglądu wokalistki?

Gwen Stefani młody wygląd zawdzięcza nie tylko zabiegom medycyny estetycznej, ale również zdrowej diecie. Gwen Stefani sporo ćwiczy, ale też zdrowo się odżywia. Gwen nie je pieczywa, makaronów, ryżu ani cukru, Stefani kiedyś była wegetarianką, a teraz jest weganką. Gwen Stefani ćwiczy też boks oraz tenis. Gwiazda ćwiczy też pięć razy w tygodniu, przynajmniej przez godzinę.

"Nie ma w tym żadnej magii. Nie jem przetworzonych rzeczy, gram koncerty, ćwiczę. Czuję się dużo lepiej pozostając w tej rutynie, nawet, jeżeli czasem mam dość" -  -mówiła Gwen Stefani w rozmowie z magazynem "Shape".

Zagłosuj

Lubisz muzykę Gwen Stefani?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW