Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda "Barw szczęścia" i "Przyjaciółek" jako zakonnica w sesji Playboya

19.09.2018 12:58

Magazyn "Playboy" pochwalił się na Instagramie okładką najnowszego, październikowego numeru. W głównej roli pojawiła się na niej Małgorzata Krukowska, aktorka znana m.in. z seriali "Barwy szczęścia" czy "Przyjaciółki".

Małgorzata Krukowska fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Okładki i sesje "Playboya" często wywołują kontrowersje i zdaje się, że z najnowszą będzie podobnie. Na okładce październikowego magazynu pojawia się aktorka "Botoksu", znana przede wszystkim z seriali, takich jak "Barwy szczęścia" czy "Przyjaciółki" - Małgorzata Krukowska.

Co w tej sesji zaskakującego? Gwiazda pozuje naga w stylizacji zakonnicy. Trzyma też dłoń w wymownym geście. Z boku okładki hasło: "Dzieje grzechu".

Playboy: okładka z zakonnicą

Czytelnicy magazynu na to zdjęcie zareagowali entuzjastycznie. Zdaniem wielu, to jedna z lepszych okładek, jakie ukazały się w ostatnich miesiącach.

"Piękna", "Okładka wymiata", "Ogień" - komentują zachwyceni internauci. Niektórzy zwracają jednak uwagę na to, że na okładce "Playboya" coraz częściej pojawiają się mało znane osoby.

"Szkoda, że Playboy nie rozbiera nawet czołówki polskich modelek i nie chodzi mi o Anję Rubik czy Magdę Frąckowiak" - pisze jeden z komentujących.

No cóż, można mieć o to mały żal, ale z pewnością najnowsza okładka zrobi furorę.

RadioZET.pl/SA

Oceń